Gazeteciler Unutulmadı

0
576
Gazeteciler Unutulmadı

Gazeteciler Unutulmadı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla İlçemizdeki ve Ortacada’ki gazetecilere Dalaman Belediye Başkanı Sedat Yılmaz, Sığla restaurant’ta yemek verdi.

Yılmaz, Dalaman Sığla Restaurantta verilen yemeğin ardından gazetecilerin gününü kutladı.

Gazeteciliğin zor ve fedakarlık isteyen bir meslek olduğunu belirten Yılmaz, “Görevinizdeki başarılar sizleri mutlu ediyor” dedi. Başkan Yılmaz, yaptığı açıklamada ; ”Basınımızın güzide temsilcileri, sizler, halkın haber alma bilgi edinme hakkının olmazsa olmazı, savunucusu ve temsilcisisiniz. Değerli basın mensubu kardeşlerim, her türlü zor koşullarda çalışarak, halkımıza en hızlı yol ile en kısa sürede, en doğru haberi ulaştırmaya çalışan emektarlarısınız,dedi.

Dalaman Belediye Başkanı Sedat Yılmaz, konuşmasında şu ifadelerede yer verdi ;

” Bugüne kadar hep doğru, tarafsız, objektif bilgiyi, topluma ulaştırmanın gayreti içinde oldunuz. Bundan sonra da aynı sorumlulukla hareket edeceğinize inancım tamdır. Bu önemli gün vesilesiyle bütün basın çalışanlarına huzurlu, mutlu ve başarılı bir meslek hayatı diliyorum”, dedi.

Çalışan Gazetecilere Hediye;

Sığla restaurantta verilen yemekte, gazetecilere hitaben konuşma yapan, Dalaman Belediye Başkanı Sedat Yılmaz, Dünya Çalışan Gazeteciler günü anısına, Dalaman Gazetesi Güngör Çoban, Ege Haber Mehmet Bozkır, Haber Lykia gazetesi Bilal Baykan, Ekspres Gazetesi Etem Ersen, Ege yolcu dergisi Nadir Şahin, Doğan Haber Ajansı Ercan Kaylı, Likya Gazetesi Necati Kanbur, Güney Ege Gazetesi Salih Cura,  Güneyin Sesi Gazetesi Solmaz Tınas, Muğla Gazetesi Hüseyin Öcal, İhlas Haber ajansı Ortaca muhabiri Ali Osman Kılıç’a Plaketlerini verip, başarılar diledi.

Güngör ÇOBAN

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.