Ana Sayfa Gündem Gazeteciler Dalaman Kaymakamı’nı ziyaret etti

Gazeteciler Dalaman Kaymakamı’nı ziyaret etti

0
536
Gazeteciler Dalaman Kaymakamı’nı ziyaret etti
????????????????????????????????????

Gazeteciler Dalaman Kaymakamı’nı ziyaret etti

 

Dalaman Gazetesi genel yayın koordinatörü Güngör Çoban ve Ekspres Gazetesi genel yayın koordinatörü Ethem Ersen, görevine yeni başlayan Dalaman Kaymakamı Ali Güldoğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kaymakamlık çalışmaları, Hükümet Konağı ve Sivil Havacılık okulu ile ilgili gazetecilerin sorularını yanıtlayan  Güldoğan, şunları söyledi:

“En son görev yaptığım Kızıltepe’de  başarılı çalışmalarımız oldu. Bu anlamda artık Dalaman’da göreve başladım. Dalaman güzel bir yer, aynı zamanda sıcak iklime sahip, buradada güzel işler yapmayı iyi anılar bırakmayı istemek birinci isteğimdir. Vatandaşın amiri değiliz, kurumlarla koordineli bir çalışma sistemi içerisinde olup vatandaşa hizmet için çalışacağız”

Hükümet konağı binası, kucağımızda bulduğumuz bir sorundur

Güldoğan ; “Dalaman Kaymakamlık binası kucağımızda bulduğumuz bir sorun oldu. Konuyla ilgili gerekli dosyaları hemen incelemeye aldım. Binamızda sadece Nüfus, Vakıf ve Müftülük kaldı. İnşallah buraya Dalaman’a öz ve buranın özelliklerini anımsatan iyi bir Hükümet konağı binasını hep birlikte hareket ederek Dalaman’a  kazandıracağız.”

Sivil Havacılık okulu için çalışmalar yapacağız

Sivil havacılık okuluyla ilgili ise Dalaman’a bir şeyler kazandırmak için kurumlarla birlikte olup beraber hareket edeceğiz. Valiliğe bu konuyu sunacağız, elimizden gelen her şeyi yapıp sivil havacılık okulunu Dalaman’a kazandırmayı hedefliyoruz”dedi.

Gazetecileri makamında kabul eden Güldoğan, ziyaretlerinden dolayı gazetecilere teşekkür etti.

 

 

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.