Filistinli 120 Yetim Deniz Feneri Derneği’nin Kanatları Altında

0
371
Filistinli 120 Yetim Deniz Feneri Derneği’nin Kanatları Altında

Filistinli 120 Yetim
Deniz Feneri Derneği’nin Kanatları Altında

 

Hayırseverlerimizin desteğiyle Deniz Feneri Derneği Filistinli yetimlere eğitim, sağlık, gıda ve giyim yardımları için kanat geriyor.

Savaş, soğuk, açlık, imkânsızlık, eğitimsizlik vb. çok sayıda sorunla mücadele eden Filistinli 120 yetim çocuk Deniz Feneri Derneği’nin himayesinde.

Deniz Feneri Derneği Uluslararası ilişkiler Sorumlusu Süleyman Kılıç “1948 yılından beri annelerin, babaların ve çocukların öldüğü bir dünyada yaşıyor Filistin halkı. Uluslararası camianın görmezden geldiği bu dram karşısında binlerce çocuk, yetim olarak hayata gözlerini açtı. Binlercesi ise anne ya da babasının ölümüne tanıklık etti. Biz bu acıların biraz azalması, yüzlerin bir nebze de olsa gülmesi için çalışmalar yürütüyoruz. Derneğimiz kurulduğu günden beri Filistin halkı için insani yardımlarda bulundu. Abluka altındaki ülkede açlık, susuzluk ve ölümle burun buruna olan Filistinlilere insanımızın iyiliklerini taşıdık. Şimdi de 120 hayırseverin 120 Filistinli yetim çocuğumuza sahip çıkması için aracılık ediyoruz. Hayırseverlerimiz, yetimlerimizin bir yıllık ihtiyaçlarını karşılayacaklar. Hedefimiz bin Filistinli yetim ve dünyanın diğer kıtlık ve savaş yaşayan ülkelerinde başka denizyıldızları için mücadele etmek.

Deniz Feneri Derneği, ‘İşimiz Sadece İyilik’ ilkesi ile yoluna devam edecek, yaşlı gözlere ve kırık kalplere merhem olacaktır.”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.