Fethiyeli Burak Karaçam, “O Ses Türkiye”de..

0
646
Fethiyeli Burak Karaçam, “O Ses Türkiye”de..

Fethiyeli Burak Karaçam, “O Ses Türkiye”de..

 

TV8’in fenomen programı O Ses Türkiye’de, Fethiyeli yarışmacı Burak Karaçam “Dilek Taşı” isimli parçayı seslendirdiği performansıyla gruplara kalmayı başardı. Juri üyelerinden Ebru Gündeş ve Murat Boz’u döndürmeyi başaran Karaçam, tercihini Murat Boz’dan yana kullandı.

 

TV 8’in sevilen yarışma programı O Ses Türkiye’nin 11. Bölümü dün akşam ekrana geldi. Murat Boz, Hadise, Ebru Gündeş ve Athena Gökhan Hakan kardeşlerin jüri üyeliğini yaptığı yarışmada Fethiye’li yarışmacı Burak Karaçam başarılı bir performansla “Dilek Taşı” isimli parçayı seslendirdi. Hem jüri üyelerini, hem de izleyicileri performansıyla büyüleyen Karaçam, tercihi Murat Boz’dan yana kullandı.

 

Murat Boz, Burak Karaçam’ı takımına almak için çok uğraştı

O Ses Türkiye’nin sempatik jüri üyesi Murat Boz, güzel sesli yarışmacının sesinden etkilendiğini belirterek; ”Bana bir nostalji yaşattın. Eski Türk filmleri aklıma geldi. Sesinin tadında bir nostalji var” açıklamasını yaptı ve yarışmacı Burak Karaçam’a performansını yeniden okuttu. Murat Boz ”Gerçekten güzel bir sesin var, özel sesin var” diye ekledi. Bu sözler üzerine duygulanan Burak Karaçam’ın mutluluğu gözünden okudu.

 

Murat Boz tehdit etti!

Sesinden çok etkilendiği Fethiye’li yarışmacı Burak Karaçam’ı Ebru Gündeş’e kaptırmak istemeyen Murat Boz, sahnedeki yarışmacıyı şaka yollu açık açık tehdit etti. “Bu filmin sonunun mutlu bitmesini istiyorsan” diyerek yarışmacıya şaka yollu “korku filmine dönüşmesin” diyen Murat Boz, Burak Karaçam’ın kendisini seçmesi gerektiğini söyledi. Ebru Gündeş ve Murat Boz arasında bir süre kararsız kalan Burak Karaçam, O Ses Türkiye’de Murat Boz’u takımını seçti.

 

Fethiye’yi temsil edecek

Daha önce de Fethiye’den bir çok ses sanatçısı O ses Türkiye veya benzeri yarışmalara katılmış ancak gruplara katılamamıştı. “O Ses Türkiye”de gruplara kalarak büyük bir başarı elde eden Burak Karaçam, büyük bir izleyici kitlesine sahip olan yarışmada Fethiye’yi temsil edecek. Daha önce Fethiye’de birçok mekânda canlı müzik yapan 26 yaşındaki Burak Karaçam, müziğe bağlama çalarak başladı. Aynı zamanda konservatuar öğrencisi olan Karaçam’ın sosyal medya hesaplarına Fethiye’den tebrikler yağarken, Karaçam yayınladığı mesajında “Beni bu yolda yalnız bırakmayan destekleyen hocalarıma, arkadaşlarıma, dostlarıma sonsuz teşekkür ederim, mesajlara yorumlara yeterince cevap veremedim kusura bakmayın yoğunluktan. Bu yolun sonunda güzel şeyler bekliyor beni buna inanıyorum. Elimden gelenin daha iyisini yapacağım. İyi ki varsınız. Şarkılarla kalın..” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.