Evlilik hediyesi Muğla tatili

0
454
Evlilik hediyesi Muğla tatili
????????????????????????????????????

Evlilik hediyesi Muğla tatili

Ukrayna’dan gelen ilk turist kafilesi Muğla Dalaman Havalimanında çiçeklerle karşılandı.

 

Sabah saatlerinde Kiev’den gelen uçakla Dalaman Havalimanına gelen 170 kişilik kafilenin, Sarıgerme, Dalyan, Marmaris ve Fethiye’de tatillerini geçirecekleri öğrenildi. Turist kafilesi ile birlikte Ukrayna’da faaliyet gösteren tur şirketlerinin temsilcileri de Muğla’ya geldi.

 

-Eşinden evlilik yıldönümü süprizi

Artyom Lorak ve eşi Oksana, Ukrayna’dan ikinci kez Türkiye’ye tatile geldiğini söyledi.

Daha önceki gelişlerinde Marmaris’te tatillerini geçirdiklerini anlatan Artyom, “eşimle daha önce tatil için gelmiştik. Bu yıl ise tatil programımızı evlilik yıldönümümüze göre ayarlayarak yine burayı tercih ettik” dedi.

Oksana, “Çocukları ile birlikte Türkiye’de tatil yapmaktan çok mutluluk duyuyoruz. Eşim evlilik yıldönümümüz için sürpriz yapacağını söylemişti. Türkiye’ye geleceğimizi duyunca çok mutlu oldum. Tatilimizi, Dalyan ve Fethiye bölgesinde geçireceğiz” diye konuştu.

 

-YDA Dalaman Havalimanı İş Geliştirme Direktörü Orçun Songur yaptığı açıklamada

“Dalaman Havalimanımıza bu sezon Ukrayna’dan gelen ilk misafirleri coşkuyla karşıladıklarını söyledi.

Ukrayna’dan gelen ilk kafilenin bölge turizmi için hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Orçun, “İsrail, İngiltere ve Avrupa uçuşları ile başladığımız yeni sezona Ukrayna ve Rusya uçuşları  ile devam ediyoruz. 2017 hedefimiz 2017 yılında Ukrayna’dan 100 bini aşkın misafiri ağırlamak. Yaptığımız çalışmalar ile bölge ve ülke turizmine küçük bir katkı dahi sağlayabiliyorsak ne mutlu bize” dedi.

-Yeni terminal 2018’de hizmette

Dalaman havalimanında yeni terminal binasının çalışmalarının devam ettiğini anlatan Orçun, şunları söyledi.

“Diğer bir yandan da Dalaman’ı, bölgemizi yeni terminaline bir an önce kavuşturma çabalarımız devam etmekte. 2018 yılı sezona yetişmesi planlanan terminalimiz ile çok daha görkemli, çok daha konforlu bir hizmet sunabileceğiz. Bu da bugün burada gördüğümüz yüzleri gülen misafirlerimize çok daha iyi bir havalimanı deneyimi sağlayacaktır. Böylece hedefimiz olan gülen havalimanı için misafirlerimizde katkıda bulunacaklardır.”

 

-Lemar Tour Ege Bölge Müdürü Nihat Semih Mod, bugün gelen kafilenin Ukrayna’dan bölgeye gelen ilk kafile olduğunu, kafileyle birlikte Ukrayna’da faaliyet gösteren çok seçkin acentelerin temsilcilerinin geldiğini söyledi.

Mod, “Lemar Tour ve Ukrayna’daki partnerimiz Travel Professional Grup ile birlikte Dalaman destinasyonuna bu yılki hedefimiz 25 bin. Mayıs ayı ile birlikte Ukrayna’nın çeşitli şehirlerinden haftada 9 uçak kalkacak. Bunun yanı sıra bölgemizin tanıtımı açısından VİP gruplarımız bölgemizi ziyaret edecek. Bu ziyaretleri önemsiyoruz çünkü gelecek olan acente temsilcileri ile birlikte ülkemizin tanıtımına daha çok katkı sağlayacağını düşünüyoruz” dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.