Esnafspor 3 puanla başladı

0
614
Esnafspor 3 puanla başladı

Esnafspor 3 puanla başladı

Ortaca Esnafspor  : 3

Ortaca Belediyediyespor : 1

Muğla U-13 ligi E Grubu futbol karşılaşmaları başladı.  E Grubundaki Ortaca’nın iki temsilcisi Ortaca Esnafspor ile Ortaca Belediyediyespor Ortaca Ahmet Ateş stadında karşılaştı. Ligin ilk maçında Ortaca Esnafspor İlyas’ın attığı 3 golle karşılaşmadan 3-1 galip ayrıldı. Ortaca Belediyespor’un tek golünü ise Hüseyin attı. Ortaca Ahmet Ateş Stadında oynanan karşılaşmayı hakem Ramazan Orhan yönetti.

 

Ortaca’yı, Ortaca Esnafspor  ve Ortaca Belediyediyespor’un temsil ettiği Muğla U-13 ligi E Grubunda Fethiyespor, Çiftlik Belediyediyespor, Kemer Doğanspor, Karaçulhaspor ve Ölüdeniz Belediyediyespor takımları bulunuyor.

*Centilmenlikleri takdir topladı

Ortaca ahmet Ateş stadı hafta sonunda 3 karşılaşmaya ev sahipliği yaptı. Muğla U-13 ligi E Grubu futbol karşılaşmalarından önce oynanan karşılaşmalarda kırmızı ve sarı kartlar havada uçuşurken Ortaca Esnafspor ile Ortaca Belediyediyespor’un genç oyuncuları maç öncesi her iki takımın teknik heyetine, saha komiserine ve diğer oyunculara teker teker başarılar dilediler. Maç sonunda ise sahadan kol kola çıktılar. Oyuncuların centilmence hareketleri takdir topladı.

*Haftanın maçları

Grubun iki iddialı takımı Ortaca Esnafspor ile Ortaca Belediyediyespor’un bu haftaki maç programları ise şöyle. Ortaca Belediyediyespor 24 Mart Pazar günü saat 16.15’te Ortaca Ahmet Ateş stadında Çiftlik Belediyediyespor’u ağırlayacak, Ortaca Esnafspor ise 23 Mart Cumartesi günü Fethiye’de Fethiyespor ile karşılaşacak. Bu maçta saat 16.15’te başlayacak.

Ortaca Esnafspor : Egera, Onur, Bayram, Emirhan, Serhan, Hüseyin, Mahmut, Devrim, İlyas, Enes, Ersu,

Yedekler : Burakhan, Kaan, Ömer, Kamil, İsmail, Yasin, Recep

Antrenör : Birol Künkcü

Ortaca Belediyespor : Levent, Kadir, İbrahim, Ziya, Bayram, Abdullah, Enes, Görkem, Kaan, İsmail, Burak,

Yedekler : Yiğit, Hüseyin, Burak K. Güney, Arif, Ali Osman, Mustafa

Antrenör : Mehmet Yıldız

Ömer Kundakçı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.