Engelleri Basketbolla Aştılar

0
461
Engelleri Basketbolla Aştılar

Engelleri Basketbolla Aştılar

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi tarafından projelendirilen [email protected] Mu Do projesi kapsamında Almanya’nın Dourtmund  Kentinde ki soydaş Türk Gençleri ve Alman gençlerinden oluşan 15 Genç Muğla’ya geldi.  

Almanya’nın Kuzey eyaleti Gençlik Kuruluşu IBB ile ortaklaşa gerçekleştirilen proje kapsamında Muğla’ya gelen Gençler özellikle Engelliler ve sorunları ile ilgili ortak çalışmalar gerçekleştirecekler.
Proje kapsamında bu gün Muğla’ya gelen gençler Engelsiz Basketbol Yıldızları takımının özel sporcuları ile bir basketbol maçı yaptılar. Almanyadan gelen gençlerle maç yapan özel sporcuların sevinçleri görmeğe değerdi.
Muğla Gençlik Merkezi’nin önemli projelere başarı ile imza attıklarını söyleyen Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Bekir Çeker, bu proje ile hem Almanya’da yaşayan Türk gençler ile hem de Alman gençlerimizle Muğlalı gençlerimiz kaynaşarak ortak etkinlikler gerçekleştirecekelr hem de  özellikle engelli vatandaşlarımızın sorunları ile ilgili güzel tecrübeler kazanacaklar dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.