EMNİYET TEŞKİLATIMIZ 170 YAŞINDA

0
356
EMNİYET TEŞKİLATIMIZ 170 YAŞINDA

EMNİYET TEŞKİLATIMIZ 170 YAŞINDA

 

 

Türk Polis Teşkilatı’nın 170. kuruluş yılı nedeniyle Muğla Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, emniyet müdür yardımcıları ve polis memurları ile birlikte Muğla Valisi Amir Çiçek’i makamında ziyaret etti.

 

 

Türk Polis Teşkilatı’nın 170. yılını kutlayan Vali Çiçek, teşkilatın Osmanlı İmparatorluğu’nda kurulan, cumhuriyet tarihinde de gün geçtikçe gücünü, etkinliğini ve fonksiyonu arttırdığını vurguladı.

 

Polis teşkilatının amirinden memuruna bir bütün olduğunu dile getiren Vali Çiçek, “Muğla’da vatandaşımızın gece gündüz malı ve canının teminatı size aittir. Muğla’da halkımızın sevgisini ve saygısını kazanmışsınız. Geçmişten günümüze fedakarca çalışan arkadaşlar oldu. Onlara teşekkür ediyorum. Görevi başında şehit olan polislerimizi rahmetle anıyorum. Gazilerimize de sağlıklı bir hayat diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya ise yaptığı açıklamada teşkilatın kuruluşunun 170. yılını çeşitli etkinliklerle kutladıklarını belirtti.

 

Teşkilatın 170. yılında şehit ailelerini ziyaret ederek onları yalnız bırakmadıklarını söyleyen Çetinkaya, kutlama programı çerçevesinde de “Hayata Bağlı Ol” projesini gerçekleştirdiklerini, basın mensuplarıyla dostluk maçı yaptıklarını sözlerine ekledi.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.