-Emeklilerin mutluluklarını görünce dayanamadı

0
178
-Emeklilerin mutluluklarını görünce dayanamadı
????????????????????????????????????

-Emeklilerin mutluluklarını görünce dayanamadı

 

Dalyan Royal Caria Otel sahibi Ali Mürşit Yağmur, kız arkadaşı Nil Yazoğlu’na sürpriz bir şekilde evlilik teklifi yaptı. Evet, cevabını alan Ali Mürşit Yağmur, örnek çift olmak için elinden geleni yapacağını söyledi.

 

Yağmur, kız arkadaşı Nil’e evlenme teklifini,  Türkiye Emekliler Derneği, Anadolu Jet, Orjinar Travel Dalyan İztuzu Tanıtım Derneği’nden üyeler ve Ortaca Belediye başkanı Hasan Karaçelik’in de katıldığı jeep safarinin ardından Köyceğiz Çandır’daki radartepe mevkisinde yaptı.

-Emeklilerin mutluluklarını görünce dayanamadı

Ali Mürşit Yağmur, evlenme teklifi için hazırlandığını, müsait bir zaman beklediğini söyledi.

Bölgeye gelen emeklileri gezdirirken onların birbirlerine olan bağlılıklarını ve mutluluklarını sürekli gözlemlediğini söyleyen Yağmur, “Evlilik teklifi için misafirlerimi göndermeyi arkadaşıma sürpriz yapmayı planlıyordum. Çevremdeki bu insanları böyle mutlu görünce insan gerçekten kıskanıyor. Ele ele tutuşuyorsunuz, anlaşıyorsunuz. Gençlere, çevreye çok güzel birliktelik örneği veriyorsunuz. Sizleri görünce teklifin yeri tam burası dedim. Ben de böyle bir mutluluğu elimden geldiğince yaşatmaya çalışacağım, aynı yolunuzda ilerleyeceğim. Tek isteğim eşimle birlikte mutlu olmak, vatanıma hizmet etmek. Arkadaşlarımın yaptıkları kemancı jesti bana sürpriz oldu. Herkese teşekkür ediyorum” dedi.

-Tecrübe devreye girdi

Davetliler arasından evlilikte yarım asrı geçirmiş olan tecrübeli çiftler, Evlilik teklifinin sadece erkek tarafından yapılıp kadın tarafından kabul edilmesine karşı çıktı.

Davetlilerin isteği üzerine Nil Yazoğluda, Ali Mürşit Yağmur’a, “benimle birlikte mutluluğa, yaşamaya, iyi günde kötü günde var mısın diye sordu. “Evet” cevabını aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.