Elvan Göçer, Ortaca’da

0
457
Elvan Göçer, Ortaca’da

Elvan Göçer, Ortaca’da

 

AK Parti Muğla Milletvekili 3. sıra adayı Elvan Göçer, “Birileri demokrasiden, eşitlikten dem vuruyor ama ne hikmetse Muğla gibi demokrasinin beşiği olmuş bir şehirde milletvekili aday listelerinde, seçilebilir sırada bir tane bile kadın aday yok” dedi.

 

Seçim çalışmaları kapsamında partisinin Ortaca seçim bürosunu ziyaret eden Göçer, burada yaptığı konuşmada, bu dönem Muğla’nın kaderiyle kimsenin oynayamayacağını, oynamak isteyenlere de müsade etmeyeceklerini söyledi.

AK Parti’nin kadına verdiği önemi ve desteği her zaman olduğu gibi bir kez daha gösterdiğini ve bacınızı seçilebilir listeye koyduğunu anlatan Göçer, “Birileri demokrasiden, eşitlikten dem vuruyor ama ne hikmetse Muğla gibi demokrasinin beşiği olmuş bir şehirde milletvekili aday listelerinde, seçilebilir sırada bir tane bile kadın aday yok. 50 yıldır ‘yapacağız’ diyen bir zihniyetin karşısında,  bizler 13 yıl gibi kısa bir zamanda yaptıklarımızı, yapacaklarımıza teminat gösterir haldeyiz” diye konuştu.

Göçer, halka hizmet için yola çıktığını, 7 Haziran’da Muğla’nın “bizim gızı” olacağını kaydetti.

Konuşmanın ardından Göçer, AK Parti İlçe Başkanı Yavuz Kırmızı ve partililerle, Tepearası, Eskiköy, Dalyan ve Gökbel Mahallelerinde ziyaretlerde bulundu.

AK Parti Muğla Milletvekili 3. sıra adayı Elvan Göçer seçim çalışmaları kapsamında yaptığı ziyaretlerde “Bizim Gız Elvan Göçer” olarak karşılanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.