Elinde çanta, yüreğinde cesaretle “Söz” verdi…

0
665
????????????????????????????????????

Elinde çanta, yüreğinde cesaretle “Söz” verdi…

31 Mart’ta yapılacak Belediye Başkanlığı seçimleri için Ortaca’da ilk olarak Ak Parti’den aday adaylığını açıklayan Samahattin Nazlı, partisi tarafından aday gösterilmeyince  “Bağımsız” olarak yoluna devam dedi.

Ortaca Belediyesi Bahçelievler düğün salonunda tanıtım ve bilgilendirme toplantısı düzenleyen Ortaca Bağımsız Belediye Başkan adayı Samahattin Nazlı, vatandaşlara seslendi.

Nazlı, konuşmasında,  Ortaca’yı dünyanın merkezi yapacağına söz verdi.

“Çılgın başkan, çılgın projeler” sloganıyla yapacağı çalışmalar için söz veren Ortaca Bağımsız Belediye Başkan adayı Samahattin Nazlı, iki defa belediye başkanlığı için aday olduğunu ancak kendisine kumpas kurularak engellendiğini söyledi.

Samahattin Nazlı, “Doğruluk sonsuzluğun güneşidir. Nasıl olsa doğar. Her şeyi durdurabilirsiniz fakat halkı durduramazsınız” dedi.

Samahattin Nazlı, “Hayatta her şeyi affederim fakat Ortaca’ya ihanet edeni affetmem. Korkaklar her gün ölür, cesurlar bir kere ölür. Yoksulların, kimsesizlerin, sokakta kalmış hayvanların, kadınların, emekçilerin, ezilenlerin başkanı olacağım. Söz veriyorum Ortaca’yı dünyanın merkezi yapacağım” diye konuştu.

Bağımsız başkan adayı Samahattin Nazlı’nın davetine katılan, Ortaca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüsamettin Karaşahin ve Ortaca Şoförler Odası Başkanı Halil Erpek başarılar diledi.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.