Eğitimcilerden kan bağışı

0
579

Eğitimcilerden kan bağışı

Kızılay Dalaman Şubesi ve Dalaman İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde yapılan Kan bağışı kampanyasına eğitimcilerden büyük destek. Kampanyada 132 ünite kan bağışı yapıldı.

Dalaman İlçe Milli Eğitim Müdürü Oktay Kaplan, kampanyaya eğitim camiası olarak destek vermekten gurur duyduklarını söyledi.

Okan Kaplan, “Kan, kaynağı insan olan ve elde edilmesi için başka alternatifi olmayan bir tedavi aracıdır. ‘Dünya üzerinde yapılamayan tek ilaç kandır’ bilinciyle Kızılay Dalaman Şubesi ve Dalaman İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortak düzenlenen Kan bağışı kampanyasına katıldık. Bizleri destekleyen öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize ve Türk Kızılay’ı çalışanlarına gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Kızılay Dalaman Şubesi Başkanı Fatma Çalkın “Kızılay ve Dalaman İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen kan bağışı kampanyamızda 132 ünite kan bağışı yapıldı. Kampanyamıza destek veren tüm eğitim camiamıza teşekkür ediyorum” açıklamasında bulundu.

Melahat Kanbur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.