DYP Dalaman Seçim Bürosunu açtı

0
622
DYP Dalaman Seçim Bürosunu açtı

DYP Dalaman Seçim Bürosunu açtı

Doğru Yol Partisi  İlçe teşkilatı seçim bürosunu açtı.

Doğru Yol Partisi  İlçe başkanı Mehmet Salih Teselli açılışta yaptığı konuşmasında ; “30 Mart’ta yapılacak 2014 yerel seçimlerinde başkanlık yarışında yarışacak başkan adayımızı ve seçildiğinde kendisinin arkasında, Dalaman da yaşayan on binlerin yanında başkanları ile birlikte kararlılıkla duracak belediye meclis üyesi adaylarımızı sizin aracılığınız ile tüm ilçemize tanıtmak üzere bir araya geldik, aday tanıtım ve ilçe seçim büromuzun açılışını yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz”dedi.

Teselli; 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için çalışmalarımızın temel amacı, Dalaman da  ülkeler fetheden, kumandan edasıyla, Dalaman ı yeniden yaratmak hayallerini güden devasa projeler ile  halkımızı oyalamak  ve  kandırmak değil, öncelikle Dalaman ın problemlerini çözecek makul, mantıklı, ayakları yere basan çareleri halkımıza sunmaktır.”

Doğru Yol Partisi Dalaman Belediye Başkan adayı Hatice Özcan;

“Uçuk kaçık projeler ile  hayal satmıyoruz. Dalaman ın problemlerine çözüm getireceğimize söz veriyoruz. Önce sorunlarımızı çözeceğiz; sonra “Kalkınmış Dalaman” geleceğine birlikte yürüyeceğiz,dedi. Özkan; Dalaman da yapacak olduğu projelerini anlatarak konuşmasını tamamladı.

Doğru Yol Muğla İl Başkanı  Cahit Karagöz ;

“Doğru Yol Partisi  Muğla İl teşkilatı olarak tarihin ve Dalaman lı hemşerilerimizin huzunda çok önemli görevleri icra etmek amacıyla,  söz, yetki ve kararların Dalaman lı seçmenlerimizde olacağı, gerçekçi, dürüst ve hizmet aşkıyla çalışan bir Belediyecilik anlayışını inşa etme üzere yola  çıktığımızı belirtmek isterim. Dalaman ilçemiz tarihi,  kültürel, dokusu, eşsiz  turzm alanları, yemyeşil ormanları ve Havaalanı ile önemli  potansiyele sahip olan ilçelerimizden birisidir. Kendi öz kaynakları ile geçinen ve kendi kendisine yeten, bacasız sanayinin en önemli merkezlerinden birisi olan  güzel ilçemizin Belediyecilik anlamında bundan böyle hak ettiği ve özlediği yönetim anlayışına kavuşması en büyük dileğimizdir.Bu dileğimizi yerine getirmek amacı ile Dalaman a yakışır, çalışkan, dürüst ve birikimli bir arkadaşımız olan Hatice Özcan’ı bu görevi layıkıyla yapacağına inancımız tamdır”dedi.

Açılışa ; Doğru Yol Muğla İl Başkanı  Cahit Karagöz, İlçe Başkanı  Mehmet Salih Teselli, DYP Dalaman Belediye Başkan adayı Hatice Özkan, Partililer ve diğer Parti temsilcileri katıldı.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.