Düğün konseptinde tarihi doku

0
442
Düğün konseptinde tarihi doku
dalaman gazetesi

Düğün konseptinde tarihi doku

Evlenecek çiftlere sıra dışı mekanlar sunan organizatörler eşsiz düğün mekanları ve temalar için Ege’nin doğal ve tarihi güzelliklerini örnek gösteriyor.

Uluslararası bir organizasyon firması tarafından Türk geleneklerine uygun düğün yapan İngiliz çiftAlexPelling ve Lisa Gantdaha sonra Dalyan kanalında tekne gezintisi yaptı. Tarihi kaya mezarları önünde hatıra fotoğrafı çektirdiler. Tatilini Türkiye’de geçirecek olan İngiliz çifte kına gecesi düzenlendi.

Organizasyonu gerçekleştirirken Şebnem AkdemirVacationsRentalTurkey, ToprakanaRestaurant, İnci Organizasyon, LykyaResortSpa, D Resort, My Production, West Cafe, Marriageinturkey.com ve Kardak Turizmin destek sağladıklarını söyledi.

Şebnem Akdemir “amacımız Türkiye’yi ve Türk geleneklerini, doğal güzelliklerini tanıtmak. Alex ve Lisa ile bağlantı kurarak buraya davet ettim. Onlarda Türkiye’yi daha geleneksel, daha tarihi değerleri zengin ve daha mistik bir ülke buldukları için tercih ettiler. Şu anda Dalyan’daki konumdan da çok çok mutlular. Alex ve Lisa da evlenmek isteyen çiftleri dünya üzerindeki evlenilebilecek romantik yerleri tanıtmak istiyorlar” dedi.

Alex ve Lisa ise “Türkiye çok güzel bir yer. Tarihi ve doğal olarak çok zengin bir ülke. Burayı bunun için tercih ettik. Batı ülkelerinden ziyade biraz da doğu ülkelerinin hissini yaşamak istedik. Kına gecesi yaptık ve çok mutlu olduk. Bir geleneği paylaştık mutluyuz” diye konuştular.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.