“Dostumun Hakkını Savunuyorum”

0
344

“Dostumun Hakkını Savunuyorum”

Sokak hayvanları için, Ortaca’da, 3 Ekim’de “Dostumun Hakkını Savunuyorum” etkinliği düzenlenecek.

Hayvan hakları savunucusu İrem Sarıkaya ve arkadaşları tarafından organize edilen “Dostumun Hakkını Savunuyorum” etkinliği 3 Ekim 2019 Perşembe günü saat 18.00’de Ortaca Belediyesi yanındaki Demokrasi ve Şehitler meydanında yapılacak.
4 Ekim’in ‘Dünya Hayvan Hakları Günü’ olduğunu anımsatan İrem Sarıkaya, “Bir grup arkadaşımızla birlikte sokakta ve rehabilitasyon merkezlerinde bulunan dostlarımızı korumak ve onların ihtiyaçlarına yardımcı olmak adına çalışmalarımıza başladık. Biz gönüllülük ilkesiyle hayvan dostlarımıza mama, battaniye, tenis topu, ödül kemiği, havlu toplayarak dostlarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sizlerin de bizlere yardımcı olacağınıza inancımız tam. Hep beraber minik dostlarımıza yardımcı olmak için sizleri 3 Ekim 2019 Perşembe günü saat 18.00’de Ortaca Belediyesi yanındaki Demokrasi ve Şehitler meydanında “Dostumun Hakkını Savunuyorum” etkinliğine bekliyorum” dedi.
Sarıkaya, kendilerine yardımcı olan, desteklerini esirgemeyen Ortaca Belediyesi yetkililerine ve Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir’e teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.