Diş Hekimi Ali Bektaş’ın yeni muayenesi açıldı

0
773

Diş Hekimi Ali Bektaş’ın yeni muayenesi açıldı

????????????????????????????????????

Diş Hekimi Ali Bektaş’ın yeni muayenesi Atatürk Caddesi 13.Sokak ‘ta Sürpriz konuklar ve davetliler eşliğinde açıldı.

Sanatçı İntizar ve Ula Belediye Başkanı İsmail Akkayanın’ da  sürpriz konuk olarak katıldıkları açılışa, Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş, AK Parti Dalaman İlçe Başkanı Şefik Oğuz, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Şevket Takar, CHP Kadın Kolları Başkanı Gülay Akyol Sönmez, konuklar ve davetliler katıldı.

 

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş; “Diş Hekimi Ali Bektaş doktorumuzun yeni muayenehanesinin açılışına kendisine süpriz yaparak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında ilçemizde konser verecek olan İntizar hanım,  Ula Belediye Başkanımız İsmail Akkaya ve ilçe başkanımız Şefik Oğuz ile katıldık. Kendisine hayırlı işler bol kazançlar dileriz” dedi.

Diş Hekimi Ali Bektaş;” Dalaman Belediye Başkanımız Muhammet Karakuş, bize sürpriz yaparak sanatçı İntizar hanım, Ula Belediye Başkanı İsmail Akkaya ve AK Parti Dalaman İlçe Başkanı Şefik Oğuz, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Şevket Takar ile birlikte katıldı. Bu güzel jesti için Başkanımız Muhammet Karakuşa teşekkür ediyorum. Yeni muayenemizin açılış töreninde siz değerli hastalarımıza, sevgili meslektaşlarıma ve tüm Dalamanlı hemşerilerime bizi yalnız bırakmadıkları için ayrı ayrı teşekkür ederim. Ayrıca davetimize basını temsilen katılan Dalaman Gazetesi ve Samur Medya’ya teşekkür ediyoruz”dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.