Diad’dan Mal Müdürlüğünün Yeni Binasında Ziyaret

0
546
Diad’dan Mal Müdürlüğünün Yeni Binasında Ziyaret

Diad’dan Mal Müdürlüğünün

Yeni Binasında Ziyaret 

Dalaman ilçesinde uzun süreden bu yana bulundukları binanın depreme dayanıklı olmamasından dolayı bina arayışına giren mal müdürlüğü Dalaman belediyesinin alt katındaki bölümü şahıslardan kiralayarak mal müdürlüğü 41 personeli ile buraya taşındı. 

Taşınma ile ilgili konuşan Dalaman mal müdürü Ekrem Atar sayın kaymakamımız Yılmaz Şimşek’in çalışmaları sonucu buraya taşındık. “Deprem yönetmeliğine göre hükümet binasını boşaltmamız gerekiyordu.  Yeni hükümet binamız yapılıncaya kadar belediye hizmet binasının 1. Katında hizmet vereceğiz. Taşınmadan dolayı eksiklerimiz var. Yinede 7 Nisan pazartesinden itibaren mükelleflerimize hizmet vermeye başladık. Hizmet aksamamız olmadı” dedi.

Dalaman iş adamları derneği yönetim kurulu üyesi Ekrem Yaşar açıklamasında yönetim kurulumuzla birlikte yeni taşınan müdürümüzü ve çalışan personeli ziyaret ettik. Dalaman mal müdürlüğümüz deprem mevzuatlarından dolayı belediye hizmet binası altına taşındı. Bir kısım eksikliklerini gidermeye çalıştık. İnşallah en kısa zamanda hükümet binası sorunu çözülerek yeni yerine taşınır. Dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.