Dalyan Tekne Kooperatifinde genel kurul heyecanı

0
420
Dalyan Tekne Kooperatifinde genel kurul heyecanı

Dalyan Tekne Kooperatifinde genel kurul heyecanı

Bölgenin en büyük sivil toplum kuruluşlarından olan Dalyan Deniz Tekne Kooperatifi’nin seçimli Olağan Genel Kurul’u, 9 Mart 2014 Pazar günü yapılacak. Kooperatifin 8 yıldır başkanlığını yürüten mevcut başkan Atilla Gültekin yeniden aday olduğunu açıkladı.

Başkan Atilla Gültekin görev yaptıkları 8 yıldan bu yana kooperatif adına önemli çalışmalara imza attıklarını söyledi.

-8 yılda önemli çalışmalar yaptık

Gültekin “8 yıllık başkanlık görevimden önce de 5 yıl yönetim kurulu üyeliğinde bulundum. Tüm bu görev süremde devamlı kooperatifimizi maddi manevi kazançlı çıkması adına girişimlerde bulundum. Sonuçta Tekne Kooperatifimizin ismini ve imajını tüm bölgede iyi yönde söz edilir hale getirdik. Bundan 8 yıl öncesi kooperatifle şimdiki kooperatif arasında maddi manevi çok büyük gelişme ve büyüme içinde olduğu gerek kendi üyelerimizce gerek bölge halkı açısından inkar edilemez” dedi.

-Yeni projelerle yeni yönetim

Yeniden aday olması konusunda kooperatif ortaklarından talepler geldiğine işaret eden Atilla Gültekin “Bugüne kadar bana destek olan ve kooperatifimizin gelişmesi ve büyümesinde çok emekleri olan Yönetim ve Denetim Kurulu arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Bu dönemde Yönetim ve Denetim Kurulu’ndan bazı arkadaşları değiştirip, gençlere yönelerek onları yetiştirip, gelecekte bayrağı devretme adına bir yol izleyeceğim. Tabi ki aday olunca geçmişteki güzel proje ve yaptıklarımın gölgesinde kalmamak adına yeni proje ve hedefler belirleyerek tabir caizse çılgın projelerle ve bir o kadar da ortaklarımızın memnuniyetle karşılayacağı projelerle karşılarına çıkmak istiyorum.  Bu yüzden tekrar göreve talip oldum” diye konuştu.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.