Dalamanlı İşadamları MUTSO’da

0
1773

Dalamanlı İşadamları MUTSO’da

Dalaman Genç İşadamları Derneği MUTSO’yu ziyaret ederek Dalaman’daki yatırım olanakları hakkında görüştü.

Dalaman Genç İşadamları Derneği Başkanı Ercan Kaylı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Orhan, Onur Turgut, Ramazan Cengiz, Ahmet Süral, Hamdi Çakır, Osman Tunç ile Onur Akca, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO)’nı ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Ercan ile görüştü. 15 Ocak Salı günü MUTSO Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette, Dalaman Sivil Havacılık Yüksek Okulunun durumu ve Dalaman’daki yatırım olanakları hakkında görüşüldü. Ziyarette ayrıca, ülkedeki ekonomik gelişmeler, bunların ilimize yansımaları ve bölgemizdeki ticari faaliyetler konularında fikir alışverişinde bulunuldu.Başkan’dan üniversite inşaatına destek sözü;
Ticaret odası başkanı Mustafa Ercan; “Oda olarak sivil toplum örgütlerimizi yanımızda görmek istiyoruz. Kapılarımız sonuna kadar onlara açık. Biz göreve geldiğimiz günden bu güne Dalaman iş adamları derneğimizle çok olumlu çalışmalarımız var. Her zaman beraberiz. Üyelerimizin fikirleri bizim içinde çok önemli” dedi.
Dalaman Yükseköğretim kurumları geliştirme derneği Başkanı Hamdi Çakır; “Mustafa Ercan’a daha önce ki ticaret odası başkanımız Bülent Karakuş’un Dalaman meslek yüksekokulu inşaatına destek sözü olduğunu belirtti. Mustafa Ercan ‘da; “ Bizden önce başkanımızın verdiği sözü yerine getireceğiz” dedi.
Dalaman iş adamları derneği yönetim kurulu üyesi Osman Tunç; “Başkanımız ve üyelerimizle birlikte yeni ticaret odası başkanımız Mustafa Ercan’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulunduk bizleri çok güzel ağırladılar kendilerine teşekkür ederiz” dedi.
Melahat TUNEL

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.