Dalaman’ın yerel marketi “grow” hizmete girdi.

1
2854
Dalaman’ın yerel marketi “grow” hizmete girdi.

Grow market açıldı

Dalaman’ın yerel marketi “grow” hizmete girdi.

 Gürol Dirmilli ve Gürsel Gök’ün işletmeciliğini yaptığı grow market Merkez mahallesi Hakkı Ege caddesinde düzenlenen açılış töreniyle hizmete girdi.

GROW MARKET DALAMAN

Şirket ortakları olan Gürol Dirmilli ve Gürsel Gök; “Biz açıyoruz, çünkü siz daha iyisine layıksınız” sloganıyla açılan grow market Dalaman’da ilk yerini açarak başlangıç yaptı. İnşallah zincirleme olarak devam edeceğiz”dedi.

Marketler zinciri olmasını temenni ediyoruz

Şaşmaz, Rengiyle tasarımını birleştirerek kurumsal bir kimliğe bürünmüş Grow market için zincirleme olarak devam edeceğini öğrenmiş bulunmaktayız İnşallah daha geniş bir kitleye hizmet etmek adına yeni Grow marketler zincirinin olmasını temenni ederim. Allah bol kazançlar ve iş istihdamları sağlamasını nasip etsin. İlçemiz Dalaman’a hayırlı uğurlu olsun” dedi.

GROW MARKET DALAMAN

 

Açılış konuşmasının ardından okunan dua ile toplu kurdele kesimi yapılarak Grow market hizmete girdi.
Açılışa, Dalaman Belediye başkanı Muhammet Şaşmaz, baskan yardımcısı Ramazan Ontaş, Dalaman Ak Parti İlçe başkanı Muhammet Karakuş, CHP Dalaman gençlik kolları Sezer Durmuş, Dalaman Ülkü Ocakları başkanı Salih Özkan, sivil toplum örgütleri ve Davetliler katıldı.
Haber : Güngör ÇOBAN

GROW MARKET DALAMAN

 

1 Yorum

  1. Adı “grow” değil de Türkçe olsaydı şahane olurdu. Acaba Almanya’da bir Alman, İngiltere’de bir İngiliz, Fransa’da bir Fransız hatta bir Çinli başka bir ülkenin dilinde işletmesine isim veriyorlar mı?!!! Araştırmak lazım. Hiç ihtimal vermiyorum. “Ne mutlu Türküm diyene; Türkçe dilini ve Türk alfabesini koruyabilene” . (R. Ç.)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.