Dalaman’da Zafer Kupası Voleybol Turnuvası

0
554
Dalaman'da Zafer Kupası Voleybol Turnuvası

Dalaman’da Zafer Kupası Voleybol Turnuvası

Dalaman Belediyespor tarafından Sarsala Koyu’nda yapılan 30 Ağustos Zafer Kupası Plaj Voleybol Turnuvası tamamlandı . Düzenlenen turnuvada erkeklerde Korelioğlu Market, bayanlarda ise Sistem Dersanesi şampiyon oldu.
Muhammet Şaşmaz-Mevlüt Acar karşı karşıya
Dalaman Belediyespor tarafından Sarsala Koyu’nda düzenlenen 30 Ağustos Zafer Kupası Plaj Voleybol Turnuvası’nda yapılan yarı final ve final karşılaşmalarına Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz’da katıldı. Aynı zamanda Dalaman Belediyesi takımında da oynayan Muhammet Şaşmaz’ın takımı Dalaman Belediyesi 3.lük 4.lük karşılaşmasında Acarlar A.Ş’yi yenerek turnuvada 3.oldu.  Acarlar A.Ş takımında Acarlar A.Ş. Yönetim Kurulu Mevlüt Acar’da oynadı.
-Bayanlarda Sistem, erkeklerde Korelioğlu
Bayanlarda ise Yezendağ İnşaat 3.lüğü kazandı. Final maçları ise oldukça çekişmeli geçti. Erkeklerde final maçında Korelioğlu Market ile Güzelyurt takımları karşılaştı. Karşılaşmayı kazanan Korelioğlu market turnavada erkeklerde şampiyon oldu. Bayanlarda final maçı Sistem Dersanesi ve Ertaç Marin arasındaydı. Ertaç Marin’i final maçında saf dışı bırakan Sistem Dersanesi  bayanlar şampiyonu oldu.
-Turnuvanın en’leri
Turnuvada ayrıca En değerli erkek oyuncu olarak Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, En Centilmen Oyuncu Mevlüt Durak, En İyi Oyuncu Fatih Yılmaz, En Değerli Kadın Oyuncu Mihriban Arıkan seçilirken En centilmen erkek takımı Dabel A.Ş. En centilmen  bayan takımı Şahinler İnşaat seçildi. Turnuvanın en değerli takımı ise Dalaman İlçe Jandarma Komutanlığı oldu.
Dereceye giren takımların kupa ve madalyaları dğüzenlenen törenin ardından davetliler tarafından verildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.