Dalaman’da Yeni Girişimciler Belgelerini Aldı

0
486
Dalaman'da Yeni Girişimciler Belgelerini Aldı

Dalaman’da Yeni Girişimciler Belgelerini Aldı

KOSGEB ve Dalaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası işbirliği ile Dalaman’da açılan girişimcilik kursuna katılanlara belgeleri verildi. 10 gün süren kursa çoğunluğu kadın 30 kursiyer katıldı.
Düzenlenen törene Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız, Dalaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Şevket Takar, Ortaca Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Hüsamettin Karaşahin ve kursiyerler katıldı.
Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz “Bu tür kursların ilçemizde düzenlenmesi bizleri çok mutlu etti. Ayrıca bu kurslara katılanların çoğunluğunun bayan olmasından daha çok mutluluk duydum. Bu tür kurslara bayanların katılması kendi başlarına ayakta durabilmeleri adına önemli. Kursu başarı ile tamamlayıp belgelerini almaya hak kazananları tebrik ediyorum” dedi.
Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz Kursa katılanlara Katılım Belgelerinin dağıtılmasının ardından kursun açılmasında destek veren Muğla Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız’a plaket verdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.