Dalaman’da “Yaşayan Ulu Çınarlar” biraraya geldi

0
451

Dalaman’da “Yaşayan

Ulu Çınarlar” biraraya geldi

“Yaşayan Ulu Çınarlar” Sosyal Hizmet Projesi kapsamında, Dalaman’da yemek programı düzenlendi.

Dalaman Kaymakamlığı tarafından hazırlanan “Yaşayan Ulu Çınarlar” Projesi kapsamında, Dalaman İlçesi mahallerinde yaşayan en yaşlı kişi ile eşi yemek programına davet edildi.

Dalaman Lykia Otel’de düzenlen programa Dalaman Kaymakamı  Ali Güldoğan, Garnizon Komutanı, Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, Muğla Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü İlkay Türkoğlu, Mahalle Muhtarları, Daire müdürleri ile Yaşayan Ulu Çınarlar ve yakınları katıldı.

Düzenlenen yemekte konuşma yapan Kaymakam Güldoğan; “ “Yaşayan Ulu Çınarlar” Sosyal Hizmet Projesi ile Milli değerlerimiz ve kültürümüzün taşıyıcısı olan yaşlılarımıza hak ettikleri saygı ve sevgiyi göstermek, toplumsal yaşama aktif olarak katılmalarını sağlamak, sosyal, kültürel, ekonomik haklara sahip ve kimseye muhtaç olmadan yaşamalarını sürdürebilmeleri hedeflenmiştir.

Bu proje kapsamında, İlçemizin 25 mahallesinde ikamet eden “Yaşayan Ulu Çınarlarımız”  evlerinde ziyaret edildi. 27 Kasım 2018 tarihinde Dalaman Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfııca organize edilen program ile “Yaşayan Ulu Çınarlarımız” ile bir araya gelmiş bulunmaktayız”dedi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.