Dalaman’da Sista Wedding gelinlik mağazası açıldı

0
3361

Dalaman’da Sista Wedding

gelinlik mağazası açıldı

 

 

 

Dalaman Karaçalı Mahallesi Atatürk Caddesi 4. Sokak’ta hizmete giren “Sista Wedding” gelinlik, abiye ve kınalık kıyafetleri mağazası açılışı yoğun katılım ile gerçekleşti.

İşletmeciliğini Tuğçe Duman Gani’nin yaptığı mağazanın açılışında konuşan Dalaman belediye başkanı Muhammet Şaşmaz; “Gani ailesinin bu güzel  mekanını açmaktan ve bu güzel ortamda bulunmaktan kendi adıma son derece mutluyum, Bu İşyerinin Dalaman’a kazandırılmasında emeği geçen işletme sahibi Tuğçe kardeşimize ve ailesine teşekkür ederim.

İmaj olarak bile dışarıdan bakıldığında farklılığı bulunan bu mağazamızın sahiplerine Allah bol ve bereketli kazançlar getirmesini diliyorum”dedi.

Açılışa, Dalaman Belediye başkanı Muhammet Şaşmaz, CHP Dalaman ilçe teşkilatı, AK Parti Dalaman Belediye başkan adayı Muhammet Karakuş, AK Parti İlçe yönetimi, İYİ Parti Dalaman ilçe başkanı Bayram Altın-yönetimi, Demokrat Parti Dalaman Belediye başkan adayı Dr. Beyhan Korkut, DP Dalaman yönetimi, Kamu kurum amirleri, sivil toplum örgütleri ve davetliler katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.