Dalaman’da Selçuk Balcı rüzgarı

0
2077

Dalaman’da Selçuk Balcı rüzgarı

Dalaman Belediyesinin organize ettiği Sünnet şöleni ve 8 Mart Dünya Kadınlar günü etkinliği Cumhuriyet meydanı yanındaki alanda yapıldı.

Türk Sanat müziği solo konserinin ardından, Karadeniz Müziği’nin önemli isimlerinden Selçuk Balcı sahne aldı. Cumhuriyet meydanı yanındaki alanda düzenlenen konser oldukça ilgi gördü.

Renkli geçen konserde Selçuk Balcı’ya, şarkılarında konsere gelenler de eşlik etti. Kemençe performansı ve ekibiyle hayranlarına muhteşem bir konser sunan Balcı’yla birlikte konsere katılanlar da horon ve halay çekti.

Dalaman’ı seviyorum 

Dalaman belediye başkanı Muhammet Şaşmaz, “200 çocuğu daha sünnet yaptırdık, çocuklarının sünnet olmasından gurur duyan ailelerimiz, inanın bende en az sizler kadar mutluyum. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız ülkemiz adına çok önemli, onların arkasında duran ailelere canı gönülden tebrik ederim.

Şaşmaz, “Ben Dalaman’ı seviyorum, 5 Yıl önce almış olduğumuz görevi her zaman layıkıyla yapmaya çalıştık, bir tek amacım var oda Dalaman’da yapılamaz denilen ne varsa onların hayalini gerçekleştirmek oldu. Daha dün hizmete giren Dalaman Kayacık sahilimizin hemen 300 metre ilerisinde bulunan atıl durumdaki tesisi yenileyerek günü birlik piknik alanı yeri olarak hizmete açtık. Yıllar önce Süleyman Cammuzcuoğlu’nun belediye başkanlığı döneminde oraya yapmış olduğu hizmeti, sizlere bugün tekrar kazandırmanın onurunu ve gururunu yaşıyorum, ve kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.
Seçimlere kısa bir süre kalmasına rağmen meydanları hiç boş bırakmayan Dalaman halkımıza caanı gönülden teşekkür ederim, sizlerden almış olduğum bu desteği görmek beni mutlu etti.


Dalaman’da yapacak olduğumuz işler asla sınırlı değil, Dalaman’da yapılmasını planladığımız yeni projeler ve istekler hiç bitmeyecek biz Dalaman’ı Muğlan’nın gözdesi haline getireceğiz”dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.