Ana Sayfa Gündem Dalaman’da şehit aileleri ile gazi ve gazi ailelerine iftar

Dalaman’da şehit aileleri ile gazi ve gazi ailelerine iftar

0
508

Dalaman’da

şehit aileleri ile gazi ve gazi ailelerine iftar

 

Dalaman Kaymakamı Ali Güldoğan ve eşi Dr. Özge Güldoğan, ilçede ikamet eden şehit aileleri ile gazi ve gazi aileleri onuruna iftar yemeği verdi.

İftar yemeği öncesi Kaymakam Ali Güldoğan ve eşi Dr. Özge Güldoğan masaları tek tek dolaşarak tüm davetlilerle sohbet ederek sorunlarını dinlediler.

Kaymakam Ali Güldoğan, bu vatan için canlarını seve seve feda eden şehitlerin ve vatan toprakları üzerinde huzur ve güvenin temini için görevleri sırasında gazi olanların haklarının asla ödenemeyeceğini söyledi.
Güldoğan, “Şehitlerimizin bizlere emaneti olan aileleri ve yakınlarına sahip çıkmak en önemli görevimizdir. Bu iftar programında sizlerle bir araya gelerek Ramazanın bereketini paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hepinize hayırlı Ramazanlar diliyor, programa katılarak bizleri onurlandırdığınız için teşekkür ediyorum” dedi.

Şehit aileleri ile gazi ve gazi aileleri onuruna düzenlenen iftar yemeğine; Kaymakam Ali Güldoğan ve eşi Dr. Özge Güldoğan’ın yanı sıra, ilçe protokolü, şehit yakınları ve gazi aileleri katıldı.

 

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.