DALAMANDA ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

0
427
DALAMANDA ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

DALAMANDA ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

 

24 Kasım Öğretmenler günü  Dalaman Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün çelenk sunumu, saygı duruş ve İstiklal Marşının okunmasıyla kutlandı.

 

Cumhuriyet meydanındaki törenin ardından Cumhuriyet Ortaokulu çok amaçlı salonunda düzenlenen kutlama programına geçildi. Kutlama programında, göreve yeni başlayan öğretmenlerin yemin töreninin ardından, 2014 yılında emekliye ayrılan öğretmenlere ‘Hizmet Şeref Belgeleri’ni İlçe Kaymakamı Yılmaz Şimşek tarafından verildi. “24 Kasım Öğretmenler Günü” konulu şiir ve kompozisyon yarışmasında, dereceye giren öğretmen ve öğrencilerin ödülleri verildikten sonra, Cumhuriyet Ortaokulu öğretmenlerinin hazırlamış olduğu Türk Halk müziği dinletisiyle program sona erdi.

Kutlama programına Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek,Dalaman Belediye başkanı Muhammet Şaşmaz, Garnizon Komutan vekili, İlçe Milli Eğitim Müdürü, daire amirleri, okul müdürleri ve öğretmenler, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Hb. Güngör ÇOBAN

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.