0
691

Dalaman’da Kurumlar arası Rafting

Dalaman Atatürk Köprüsü etabında Kurumlar arası Rafting Kaymakamlık Kupası yarışması da düzenlendi.


Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu tarafından gerçekleşen; Dalaman Kaymakamlığı, Dalaman Belediyesi ile Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün desteğiyle Dalaman Çayında yapılan Türkiye Rafting Şampiyonası III. Ayak Reglamanının Atatürk Köprüsü etabı tamamlandı.

Dalaman Kaymakamı Ali Güldoğan ;

“Amacımız burada hem spor yapmak hem de Dalaman’ı mızın bu doğal güzelliklerini Türkiye’ye ve Dünya’ya tanıtmak. Dalaman Çayı, inanıyoruz ki adrenalin sporuna yatkın olan, bu sporu yapmak isteyen vatandaşlarımız için çok önemli bir alternatif. Adrenalin sporlarını seven herkese sesleniyorum; Dalaman İlçemizi ziyaret edin özelliklerini ve güzelliklerini yakından görün.”dedi. Güldoğan, Rafting Türkiye Şampiyonasına katılan tüm sporcular ve teknik ekip başta olmak üzere bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Dalaman Belediye başklanı Muhammet Şaşmaz;

“Bölgemizde ilk defa yapılan ve ilçemizin tanıtımına büyük katkı sağlayacağına inandığım Rafting Türkiye Şampiyonasında Kurumlararası Rafting Kaymakamlık Kupası na katıldık. Düzenlenen yarışmalarda mücadele eden tüm sporculara başarılar dilerim.Bu organizasyonun düzenlenmesine katkı sağlayan başta Kaymakamımız Sayın Ali Gündoğan olmak üzere herkese teşekkür ederim”dedi.

Düzenlenen Kurumlararası Rafting Kaymakamlık Kupası yarışmasına İlçemiz kamu kurumlarından 10 takım, Türkiye Rafting Şampiyonası ise 20 takım ve yaklaşık 140 sporcu katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.