Dalaman’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlandı

0
473

Dalaman’da

29 Ekim Cumhuriyet

Bayramı coşkuyla kutlandı

DALAMAN’DA CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI HÜSEYİN KAĞIT KONSERİYLE SON BULDU

Dalaman’daki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları Cumhuriyet Meydanı’nda Dalaman halkının yoğun ilgi gösterdiği Hüseyin Kağıt konseriyle son buldu.

Cumhuriyet meydanı konser

 

Konserde Dalaman belediye başkanı Muhammet Şaşmaz adına mesaj veren Belediye başkanı vekili Ramazan Ontaş, “Hepimizin Cumhuriyet Bayramı kutlu olsun, etkinliğimize katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim. Hüseyin Kağıt hayranlarının bu kadar çok olması meydanı dolduran kalabalıktan anlaşılmaktadır”dedi. Ontaş Hüseyin Kağıt’a Dalaman sembolü olan Yörük çantası hediye etti.

Grup Aynenband ekibininde Hüseyin Kağıt konseri öncesi sahne aldığı Cumhuriyet coşkusunda Dalaman belediyesi Zübeyde Hanım Sanat Merkezi Korosuda sahne aldı.

2 gün boyunca devam eden etkinliklerin 1. Gününde Dalaman belediyesi önünden Cumhuriyet meydanına kadar yürüyüş gerçekleşti. Cumhuriyet meydanında toplanan kalabalık grup, saygı duruşunda bulunup İstiklal marşı okudu.

Cumhuriyet bayramı etkinlikleri kapsamında Dalaman belediyesince organize edilen programda ilk olarak Dalaman belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Taekvando gösterisi yapıldı.

Devam eden akşamın ilerleyen saatlerinde ise Tuğbanur konseri gerçekleşti. Tuğbanur müzikseverlere birbirinden güzel şarkılarıyla akşamın kapanışını yaptı.

29 Ekim Pazartesi günü ise Dalaman’da tam bir şölen havası gerçekleşti.

Gündüz başlayan kutlama etkinlikleri Dalaman Belediyesi spor sahasında tüm okulların katılımlarıyla gerçekleşen çeşitli etkinlikler ve yürüyüşlerle devam etti. Akşamın son konuğu ise Grup Aynenband ve ardından Hüseyin Kağıt konseriyle CUMHURİYETİN 95. YIL DÖNÜMÜ kutlamaları son buldu.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.