Dalaman’a Ek Hizmet Binası

0
497
Dalaman’a Ek Hizmet Binası

Dalaman’a Ek Hizmet Binası

 

 

Dalaman ilçesinde hizmet kalitesinin arttırılması ve arızlara hızlı müdahale edilmesi için yeni hizmet binası devreye alındı.

 

 

Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışmalarına aralıksız olarak sürdüren MUSKİ Genel Müdürlüğü, yeni oluşum çerçevesinde yeni hizmet binalarını da açmaya devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Dalaman ilçesinde vatandaşa daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek üzere çalışmalarını sürdüren MUSKİ ekipleri, bölgeye her açıdan yakın olan taş binayı restore ederek hizmete açtı.

MUSKİ Su ve Kanal İşletme Daire Başkanlığı tarafından 5. Bölge Şube Müdürlüğüne bağlı Dalaman ilçesinde arıza bakımlarına hızlı müdahale etmek için atıl durumdaki taş bina ofis haline getirildi. Şube Müdürlüğünün lojistik anlamda personelin arıza ve bakımlara daha hızlı ulaşabileceği tespiti yapılarak Genel Müdürlüğe iletildi. Tespit sonrası MUSKİ Genel Müdürü Baki Ülgen ve Su ve Kanal İşletme Daire Başkanı Ayhan Türkoğlu’nun onayı ile yerin ofis, lojistik üs olarak kullanılmak üzere restorasyonu yapılarak hizmete açıldı.

Hizmet binası hakkında bilgi veren MUSKİ Genel Müdürü Baki Ülgen, ofislerin yerlerini vatandaşlara daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek yönünde seçtiklerini söyledi. Güzergah olarak en uygun yerin Dalaman sanayisinin arkası olduğunu belirten Ülgen, “Bölgede ekiplerimiz Dalaman’da oluşan arızalara daha kısa sürede müdahale etmek için bir hizmet binası arayışındaydı. Bunun üzerine sanayi arkasında bulunan taş binayı ekip arkadaşlarımızın lojistik anlamda araştırmalarını yaparak bize ilettiler. Daha önce atıl durumda olduğunu tespit ettiğimiz yerin düzenlenmesini yaparak hem depo hem de ofis olarak kullanmaya başladık” dedi.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.