Dalaman Türk Kızılay Şubesin’den Ramazan kampanyası

0
562

Dalaman Türk Kızılay

Şubesin’den Ramazan kampanyası

Dalaman Türk Kızılay Şubesin’den Ramazan kampanyası ‘Hilal Olsun Türkiye’ kampanyası başlatıldı.

Ramazan bereketini Türkiye’nin her köşesine ve dünyanın dört bir yanına taşıyan Türk Kızılay, “Ramazanda Az Çok Demeden Paylaşıyorsan Hilal Olsun Türkiye” sloganıyla başlattığı kampanya ile yardıma ihtiyacı olanlara iyilik ulaştıracak.

Dalaman Türk Kızılay Şube Başkanı Fatma Çalkın’ın katılımıyla Dalaman Migros da stant kurarak katkıda bulunuyor. Başkan Çalkın, “ Ramazan bereketini Türkiye’nin her köşesine ve dünyanın dört bir yanına taşıyan Kızılay’ın, bu kapsamda yapacağı faaliyetler ve kampanya tanıtımı için ‪Biz paylaşmayı bollukta değil yoklukta öğrendik. Ülkemizde ve Dünyada 15 Milyon ihtiyaç sahibinin yüzünü güldürmek için bir şeyler yapmak ister misiniz? Dedik ve Dalaman Migros da stant kurarak sizlerin desteklerini beklemeye davam edeceğiz. Kolilerimiz 36.90  _64,90 _89.90TL dir. İlk Bağışı Hava Gençer, Hanife Sevinç Kaya, Şehit Babası Hasan Yüksel ve Saniye Uyar Kınık’tan  aldık.. Kendilerine Teşekkür Belgenizi GENEL Başkanımız Sayın Kerem Kınık Bey ‘in imzasıyla teslim ettik. Bağış alındı karşılığında alınıp yine ihtiyaç sahiplerine tutanakla teslim edilecektir.”dedi.

Ramazanda milyonlarca ihtiyaç sahibine ulaşmak için hazırlıklarını tamamlayan Türk Kızılay, “Ramazanda Az Çok Demeden Paylaşıyorsan Hilal Olsun Türkiye” sloganıyla başlattığı kampanya ile ağırlıklı olarak yoksul sofralara el uzatacak.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.