Dalaman, “Travel Turkey İzmir” fuarında

0
360

Dalaman, “Travel Turkey İzmir” fuarında

Dalaman’ın tarihi ve doğal güzellikleri, 07-11 Aralık 2017 tarihlerinde gerçekleştirilen Travel Turkey İzmir fuarında büyük ilgi gördü.

38 ülkeden bin 179 katılımcının iştirak ettiği fuar, “Fuar İzmir” fuar alanında düzenlendi. Dalaman Belediyesi de fuarda yerini alarak bölgenin tanıtımına katkı sundu.

Travel Turkey İzmir, 2017 Fuarında Dalaman Belediyesinin açtığı stantta, ziyaretçilere bölgenin tarihi, doğal ve kültürel zenginliklerinin bulunduğu alanların tanıtımı yapıldı. Misafirlere tanıtıcı broşürlerin yanı sıra çeşitli ikramlarda bulunularak hediyeler verildi.

Dalaman Belediyesi standını Dalaman eski Kaymakamı şimdiki Batman Valisi Ahmet Deniz, Ortaca Eski Kaymakamı Fatih Ürkmezer, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, Kazakistan Turizm Birliği Başkanı Rashida Shaikenova ve diğer katılımcıların yöneticileri de ziyarette bulundular.

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, “Travel Turkey İzmir fuarı ulusal ve uluslar arası anlamda isminden söz ettiren bir organizasyon. Bizde bu fuarda yerimizi alarak bölgemizi tanıtma fırsatı bulduk. Bölgemiz doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleriyle cennetten bir köşe. Her mevsim ayrı bir güzelliği olan bölgemize misafirlerimizi bekliyoruz” dedi.

Melahat Kanbur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.