Dalaman Rafting merkezi oluyor

0
908

Dalaman Rafting merkezi oluyor

Dalaman 29 Mart-9 Nisan tarihleri arasında Rafting konuşacak.

Dalaman Belediyesi, 29 Mart -9 Nisan tarihleri arasında Kıtalararası Rafting Şampiyonası, rafting hakem semineri, Türkiye Milli Takım Seçmeleri ve Dünya Rafting Federasyonu Yönetim Kurulu Toplantısının Dalaman’da yapılacağını duyurdu.

 

Dalaman Kaymakamlığı, Dalaman Belediyesi, Muğla Valiliği Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü ve Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Rafting As Başkanlığı tarafından ortaklaşa olarak 29 Mart-9 Nisan tarihleri arasında Kıtalararası Rafting Şampiyonası, Rafting Hakem Semineri, Türk Milli Takım seçmeleri ve Dünya Rafting Federasyonu Yönetim Kurulu Toplantısı Dalaman’da yapılacak.

Dört büyük organizasyonun bir arada yapılacağı bu program 29-31 Mart tarihleri arasında yapılacak olan Rafting Kurallar Toplantısı ile başlayacak. Ardından 1-3 Nisan tarihleri arasında Rafting Hakemlik Semineri yapılacak. Kıtalararası Rafting Şampiyonası ve Dünya Rafting Federasyonu Yönetim Kurulu Toplantısı ise 4-8 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, yaptığı açıklamada, “1-9 Nisan 2018 tarihleri arasında ilçemizde düzenleyecek olduğumuz büyük organizasyonla halkımızı rafting ile buluşturuyoruz. Muğla Valiliği Spor Hizmetleri Müdürlüğü, Rafting Federasyonu, Dalaman Kaymakamlığı ve belediyemiz tarafından ortaklaşa olarak Kıtalararası Rafting Şampiyonası’nı ilçemizde düzenleyeceğiz. Türkiye Milli Takımı Seçmelerini de içine alan, hakem semineri yapılan Dünya Rafting Federayonu Yönetim Kurulu Toplantısı’nın da yapılacağı bu büyük organizasyona ev sahipliği yapmanın ve ilçemize böyle büyük bir organizasyonu getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu güzel organizasyonun ilçemizde gerçekleşmesinde başta Muğla Valimiz Esengül Civelek, Dalaman Kaymakamımız Ali Güldoğan’a, Gelişmekte Olan Spor Branşları Federasyonu Rafting Asbaşkanı ve  Dünya  Rafting Federasyonu Başkan Yardımcımız Fikret Yardımcı’ya ve gençlik spor hizmetleri müdürümüze ve tüm emeği geçenlere ilçemiz ve şahsım adına şükranlarımı sunar, teşekkür ederim” dedi.

Melahat KANBUR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.