Dalaman MYO’da mezuniyet sevinci

0
908
Dalaman MYO’da mezuniyet sevinci

Dalaman MYO’da mezuniyet sevinci

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Dalaman Meslek Yüksel Okulu’nun 2012-2013 Eğitim Öğretim döneminde mezun olan 140 öğrenci için Cumhuriyet Meydanı’nda mezuniyet töreni yapıldı. Dalaman Meslek Yüksek Okulundan birinci olarak mezun olan öğrenciye mezuniyet belgesini ve ödülünü Dalaman Kaymakamı Yılmaz Şimşek verdi.

Mezuniyet Törenine DalamanKaymakamı Yılmaz Şimşek, Garnizon Komutanı Albay Murat Selçuk Çol, Belediye Başkanı Sedat Yılmaz, Muğla Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bedrettin Mercimek, Daire Amirleri, Siyasi Parti temsilcileri, öğretim üyeleri, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.

Törenin açılış konuşmasını yapan Dalaman Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Bülent Yorulmaz okulun tarihçesi ile ilgili bilgiler verdikten sonra, “Yüzde yüz tercih oranına ulaşmış ve her yıl 240 öğrenci alan ve bugüne kadar toplam 799 öğrenci mezun eden okulumuz, bugün 140 öğrencimizi daha mezun ediyor” dedi.

Törende, okula sundukları katkı ve desteklerden dolayı Kaymakam Yılmaz Şimşek’e teşekkür plaketini, Muğla Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bedrettin Mercimek verdi. Üniversite öğrencilerinin hazırlamış olduğu konser dinletisi ile tören sona erdi.

Güngör ÇOBAN

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.