Dalaman Meslek Yüksek Okulunda Mezuniyet töreni

0
1140

Dalaman Meslek Yüksek

Okulunda Mezuniyet töreni

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Dalaman Meslek Yüksekokulu’nun 19. dönem mezuniyet töreni kutlandı.

Dalaman MYO yerleşkesinde düzenlenen tören, mezun öğrencilerin kortej yürüyüşü ile başladı. Törenin açılış konuşmasını yapan MSKÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, öğrencilerini mezun etmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, bu sürece katkı sunan herkese teşekkür etti.

Halk oyunları gösterisinden sonra, öğrenciler adına konuşmayı okul birincileri Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği öğrencisi Fevziye Polat ve Lojistik Programı öğrencisi Özhan Özkan yaptı.

TRUE COURSE Uçuş okuluna ait Cessna 172 tipi TC-SAA kuyruk tescilli uçak ile kaptan pilot Naci Şenol Meslek Yüksekokulu mezun öğrencilerini gökyüzünden selamladı.

Mezuniyet töreninde okul birincileri Fevziye Polat ve Özhan Özkan ile birlikte dereceye giren Sidar Sertkaya, Leyla Orhan, Doğuş Durdu ve Batuhan Çekin’e protokol üyeleri tarafından belge ve plaket verildi.

Ayrıca dereceye giren tüm öğrencilere Türk Hava Yolları tarafından gidiş-dönüş pas biletleri hediye edildi. Hediyeler Türk Hava Yolları Dalaman Müdürü Can Öztelcan tarafından takdim edildi.

Mezuniyet töreni öğrencilerin kep atmaları ve yapılan ikamlar ile sona erdi.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.