Dalaman Kaymakamı Ali Güldoğan,“Birlikteliğimiz, bölmeye çalışanlara iyi bir cevap”

0
586

Dalaman Kaymakamı Ali Güldoğan,

“Birlikteliğimiz, bölmeye çalışanlara iyi bir cevap”

Şehit yakınları, gazi ve yakınları Dalaman Kaymakamlığı tarafından düzenlenen organizasyonla iftar sofrasında buluştu.

Programda, Dalaman Müftüsü Hasan Yozgat ve vaiz tarafından dualar okundu.

Dalaman Kaymakamı Ali Güldoğan, yaptığı konuşmada, Kurtuluş savaşıyla başlayan, Kıbrıs barış harekatıyla devam eden, 30 yıllık hain bölücü terör örgütüyle mücadelede ve en son 15 Temmuz hain darbe girişiminin yaşandığını anlattı.

Kaymakam Güldoğan, Ramazan ayının dayanışma, paylaşma, sevginin, hoş görünün ve kardeşliğin paylaşıldığı özel günler olduğunu dile getirerek, “Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin, ramazanın bereketi üzerimize olsun. İnşallah şehitlerimizle birlikte hepimizi Allah cennetinde buluştursun” diye konuştu.

Gösterilen birlikteliğin bu milletin bölmeye çalışanlara iyi bir cevap olduğunu ifade eden Kaymakam Güldoğan, “Aziz milletimize karanlık bir geleceğin hesaplarını yapanlara, ülkemizi bölmeye, parçalamaya çalışanlara bu gün burada bütün vakarıyla, şehitlik mertebesini bütün insanlığa nasıl emsalsiz bir şekilde taşındığını şehit ailelerimiz gösterdi. Burada gösterilen birliktelik, tüm dünyaya bu aziz milletimizin hiçbir zaman bölünemeyeceğini ve geleceğe daha güçlü, şehitlerimizle, gazilerimizle, onların değerli yakınlarıyla yürüyeceğimizin tasdikidir. Bütün insanlığa milletimizi bölmeye çalışanlara da iyi bir cevap” dedi.

Dalaman Yosun Restaurantta düzenlenen iftar yemeğine Şehit yakınları, gazi ve yakınları, eşleriyle birlikte Dalaman Kaymakamı Ali Güldoğan, Ortaca Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Yılmaz, Garnizon komutanı Deniz Albay Okan Mumcu, Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, Hava Meydan Komutan vekili Hv. Pilot Yarbay Savaş Cenik, İlçe jandarma Komutanı Emre Altan, İlçe Emniyet Müdürü Namık Söylemez, İlçe Müftüsü Hasan Yozgat ve protokol katıldı.

Güngör Çoban

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.