DALAMAN İŞ ADAMLARI DERNEĞİNE ZİYARET

0
646
DALAMAN İŞ ADAMLARI DERNEĞİNE ZİYARET

DALAMAN İŞ ADAMLARI DERNEĞİNE ZİYARET

Güngör ÇOBAN

Muğla Ticaret Odası Başkanı, Bülent Karakuş, Dalaman İş Adamları Derneği’ni,  yeni açılan yerinde ziyaret etti. Yönetim kurulu ve kurucu üyeleri tarafından karşılandı. yaklaşık 1.5 saat süren toplantıda, Dalamanın güncel konuları konuşuldu.

Dalaman iş adamları Derneği Başkanı Ercan Kaylı; Dalaman Havalimanının  12 ay boyunca uçuşların devam etmesi gerektiğini dile getirdi. Dernek Üyeleri için, Kargo sirketlerinden aras karg ile anlaşıldığını %50 ve %70 arasında indirim sağlanacağını, Üyelerin uygun fiyata kalmaları için Antalya ve izmirde otellerle anlaşıldığını, iş kur ve kosgep ile üyeler lehine çalışmalar devam ettiğini  söyledi. Ercan kaylı : Derneğin kurulduğu dünden bugüne kadar desteğini hiç esirgemeyen Muğla Ticaret odası başkanına ve ekibine teşekkür etti.

Muğla Ticaret Odası Başkanı Bülent Karakuş :  Atm Müdürü Hamdi Güvenç Dalaman Havalimanının kış aylarında daha aktif olması için girişimlerinin devam ettiğini söyledi. Ayrıca Dalamana spor tesisleri kurulması yönündeki girişimlerinin olduğunu ve Dalaman tigem arazisinin kullanılmayan arazisine turizme kazandırılması için girişimlerde bulunacağınında altını çizdi. Konuşmasının ardından Dalaman iş adamlarını tutumundan dolay teşekkür etti.

Mevlüt Acar ; Benimde içimde bulunduğum iş adamları derneği, ticari anlamda çok güzel işler yapmaya devam ediyor ve inşallah daha güzel işler yapacağız dedi.

Ortaca ticaret odası üyesi, Sedat Tuncer  : Dalamana Yapılacak olan yat liman projesinin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın  önünde ve  imzaya beklediğini söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.