Dalaman için ilk başvuru…

0
827

Dalaman için ilk başvuru…

Ak Parti’de aday adayı başvuruları 5 Kasım 2018 Pazartesi günü resmen başlıyor. Ak Parti’den Dalaman Belediye Başkanlığı için ilk aday adaylığını 40 yaşındaki genç siyasetçi Ömer Turgut açıklayacak.

 

Turgut, aday adaylığı açıklamasını 7 Kasım 2018 Çarşamba günü saat 17.00’de Ak Parti Dalaman İlçe Başkanlığı’nda yapacağı basın açıklamasıyla yapacak.

Ak Parti Dalaman Belediye Başkan aday adayı Ömer Turgut, “Genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın genç kuşaklara siyasetin yolunu açması bizleri de cesaretlendirdi. Dalaman için önemli projelerimiz var. Bunları aday adaylığımı açıklayacağım basın açıklamasında yapacağım. Dalaman’ı gelecek hedeflere taşıyacak projeler bizlerle gelecek” dedi.

-Ak Parti Dalaman Belediye Başkan aday adayı Ömer Turgut kimdir?

Köyceğiz doğumlu olan genç siyasetçi Ömer Turgut 40 yaşında. 1997 yılında Fethiye Sağlık Meslek Lisesi’nden mezun olan Ömer Turgut, bir süre özel sektörde çalıştı. 2009 yılında ilk görev yeri olarak Hakkari Yüksekova Devlet Hastanesinde çalıştı. Ardından da İstanbul Sultangazi TSM’de çalıştı. Yaklaşık 7 yıldır Dalaman Devlet Hastanesinde çalışan Ömer Turgut, Ak Parti’den Belediye başkanlığı aday adaylığı için görevinden istifa etti.

Evli ve 2 çocuk babası olan Ömer Turgut,  Sağlık Kurumları İşletmeciliği mezunu. Halen kamu yönetimi 3. Sınıf öğrencisi.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.