Dalaman hayaline kavuşuyor

0
697
Dalaman hayaline kavuşuyor

Dalaman hayaline kavuşuyor

 

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Dalaman Sivil Havacılık Yüksekokulu’nun temeli Dalaman Meslek Yüksek Okulu Kampüs içerisine atılıyor.

4 yıllık Dalaman Sivil Havacılık Yüksekokulu’nun temel atma töreni 23 Mayıs 2017 Salı günü saat 16.00’da yapılacak. Dalaman Sivil Havacılık Yüksekokulu’nda 2017- 2018 dönemi için öğrenci kaydının alınması planlanıyor.

 

11

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, Sivil Havacılık Yüksekokulu’nun Dalaman’ın bir hayali olduğunu, gerçekleşmesine katkı koymaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

 

Sivil Havacılık Yüksekokulu’nun Dalaman’a kazandırılması için ellerinden gelen tüm gayreti gösterdiklerini ifade eden Şaşmaz, “Sivil Havacılık Yüksekokulu’nun Dalaman’da açılması için bina önerilerimiz oldu ancak uygun bulunmadı. Okulun Dalaman’da yapılması halinde katkı sunacağımızı belirttik, gayretlerimiz karşılığını buldu. Okulun temeli ve kaba inşaatını Dalaman Belediyesi olarak üstlendik. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Dalaman Sivil Havacılık Yüksekokulu’nun temeli 23 Mayıs 2017 Salı günü atılacak. Dalaman’a ve bölgemize hayırlı olsun” dedi.

 

 

-Özel Haber

-Melahat Kanbur

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.