Dalaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Şevket Takar oldu

0
584
Dalaman Esnaf ve Sanatkarlar  Odası başkanı Şevket Takar oldu

Dalaman Esnaf ve Sanatkarlar

Odası başkanı Şevket Takar oldu

Güngör Çoban – DALAMAN GAZETESİ

Mevcut başkan Şevket Takar ve diğer adaylardan İsmet Akdeniz, ve Selami Şahin’in yarıştığı genel kurulda 577 üye oy kullandı.

Gayri resmi sonuçlara göre 274 üyenin oyunu alan Şevket Takar yeniden oda başkanı seçildi.

177 oy İsmet Akdeniz, 120 oy Selami Şahin aldı

Kültür Merkezinde gerçekleşen Genel Kurul, Yeterli çoğunluğun sağlandıktan sonra Genel Kurul Toplantısı başladı. Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şevket Takar 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 yılları yönetim kurulu faaliyet raporunu okudu.Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunmasının ardından diğer gündem maddelerine geçildi, Bilanço ve Gelir Gider raporları okudu, Daha sonra 2014 yılı bütçe ve gelir gider raporları oylamaya sunuldu.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan İsmet Akdeniz kürsüde söz alarak bir konuşma yaptı. Akdeniz, yönetimi devralırlarsa esnafın eksikliklerini tamamlamayı amaçladıklarını kaydederek, projelerini ve yapacaklarını anlattı.

Konuşmaların ardından üyelerin oy kullanma işlemi başladı.  Oy kullanma işlemi saat 17.00’ye kadar sürdü. 768 üyenin oy kullandığı genel kurulda açılan sandıklardan, Şevket Takar  274, İsmet Akdeniz  177, Selami Şahin 120 üyenin oyunu aldı, 6 oy ise geçersiz sayıldı.

Yeniden oda başkanlığına seçilen Takar,”Esnafıma 10 yıldır verdiğim hizmeti daha da ileriye taşıyarak çalışmalarımıza birlik içerisinde devam edeceğiz” dedi.

Genel Kurula :  Muğla esnaf ve sanatkarlar odaları birlik başkanı Şükrü Ayyıldız, , Milas, Ula, Köyceğiz, Fethiye, Marmaris, Ortaca oda başkanları, Dalaman belediye başkanı Sedat Yılmaz, ve MHP İlçe teşkilatı, AK Parti Dalaman belediye başkan adayı Süleyman Cambuzcuoğlu, ve AK Parti İlçe teşkilatı, CHP Dalaman belediye başkan adayı Muhammet Şaşmaz,ve CHP İlçe teşkilatı, DYP Dalaman belediye başkan adayı Hatice Özcan, ve DYP İlçe teşkilatı, BBP Dalaman  belediye başkan adayı Recep Bozkurt ve BBP İlçe teşkilatı,  Esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.