Dalaman Esnaf Odası Başkanı Şevket Takar; “Çalışmalarımıza devam edeceğiz”

0
492
Dalaman Esnaf Odası Başkanı Şevket Takar;

Dalaman Esnaf Odası Başkanı Şevket Takar;

“Çalışmalarımıza devam edeceğiz”

Dalaman Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Şevket Takar 2014-2015-2016-2017 yıllarına ait yeni dönem çalışmalarını açıkladı.

Başkan Şevket Takar açıklamasında şunları söyledi: “Geçmiş yıllarda yapmış olduğumuz çalışmalarımıza, önümüzdeki yıllarda da siz değerli esnaf arkadaşlarımın talepleri doğrultusunda, Yönetim Kurulu arkadaşlarımız ile birlikte yapmaya devam edeceğiz.”

“Basit Usul Vergiye tabi üyelerimizin, Muhasebe İş ve İşlemlerini Odamız bünyesinde tutulmaya devam edilecektir”

“Siz çok değerli esnafımın fiyat talepleri, Yönetim Kurulumuzda görüşülerek sizin menfaatleriniz doğrultusunda, Birliğimizden onay aldık ve almaya da devam edeceğiz”

“Sosyal- kültürel- sağlık alanlarında ve meslek gruplarına göre Birlik Başkanlığımızla koordineli olarak mesleki eğitim için her türlü olanaklar zorlanarak tüm üyelerimizle çeşitli etkinliklerimizle ilgili çalışmamıza yeni hizmet binamızda daha geniş kapsamlı devam edilecektir”

” Daha önce ki yıllarda olduğu gibi tüm Kamu Kurum ve Kuruluşları ile irtibat, işbirliği ve uyum içerisinde çalışılmaya devam edilecektir”

“Esnaf ve sanatkarlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için Minibüs alınacaktır”

“Odamız bütçesinin iyi olması durumunda arsa ve bu arsanın üzerine Çıraklık Eğitim,Araştırma,Geliştirme Merkezi yapılması planlanmaktadır”

“Sanayi sitesindeki Esnaf ve Sanatkarlarımıza daha iyi hizmet verebilmek için sanayi sitesine Toplantı Salonu ve Sanayi Girişine “Hoşgeldiniz” tabelası yaptırmayı hedefliyoruz”

“Yangın, sel felaketi, deprem vs. gibi afetlerle mağdur olan Esnaf ve Sanatkârlarımıza odamızın bütçe durumları göz önünde bulundurularak maddi yardım yapılacaktır”

“Daha önceki yıllarda olduğu gibi, Esnaf ve Sanatkârımın, Sicil iş ve işlemleri, SRC Belgeleri ile ilgili tüm işlemler, Muğla’ya gitmeden, hizmet olarak, Esnaf ve Sanatkârımın ayağına getirilecektir”

“Takdir edersiniz ki yaptıklarımız ve yapamadıklarımız olmuştur. Bunları tartışıp eleştirebilirsiniz lakin bir şeyin altını çizmek istiyoruz. Sorunları çözmek için çok çaba ve mesai harcadık. Odamızın bize teslim edilen maddi ve manevi değerlerini azaltmadık çoğalttık.Bu çalışmaları,Yönetim Kurulumuz ve sizlerin katkıları ile yaptık. Bu hizmet döneminde de en büyük destekçimiz sizler oldunuz. Sizlere teşekkür eder, saygıyla ve sevgiyle selamlıyoruz”

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.