Dalaman CHP yeni yerinde…

0
309
Dalaman CHP yeni yerinde…

Dalaman CHP yeni yerinde…

Dalaman Meltem sokak, Hafızoğlu Otel altında Cumhuriyet Halk Partisi Dalaman İlçe Başkanlığı yeni hizmet binasının açılışı yapıldı.

Açılışa Muğla Milletvekili Burak Erbay, İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Menteşe İlçe Başkanı Mustafa Aytaç Kavak, İlçe Başkanı Sezer Durmuş, eski Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz, ilçe yönetim kurulu, kadın kolları, gençlik kolları üyeleri, STK’lar, Dalaman İyi Parti İlçe Başkanı Bayram Altın ve yönetim kurulu üyeleri ve davetliler ile partililer katıldılar. Açılışta Dalaman İlçe Başkanı Sezer Durmuş, Milletvekili Burak Erbay ve İl Başkanı Adem Zeybekoğlu birer konuşma yaptılar.

Cumhuriyet Halk Partisi Dalaman İlçe Başkanı Sezer Durmuş;” Sayın İl Başkanım, Milletvekilim, İlçe Başkanlarım, Önceki Dönem Belediye Başkanım, önceki dönemlerde hizmet etmiş yöneticilerimiz, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımız, Emekçi Basınımız, çok değerli Cumhuriyet Partililer ve Dalamanlılar 19 Aralık 2019 tarihinde yapılan Olağan Genel Kongreyle siz değerli partililerimizin göstermiş olduğu teveccühle göreve geldik.  İlk Genel ve Yerel seçimde partimizi iktidara taşımak, daha iyi koşullarda çalışma imkanı sağlamak için parti binamızın değişikliğine karar verdik. Yeni parti binamızın oluşumunda bizlere katkı sağlayan Cumhuriyet Halk Partisi İdari ve Mali İşler Genel Başkan Yardımcımız Sayın Bülent Kuşoğlu’na, İl Başkanımız Adem Zeybekoğlu’na ve tüm CHP gönüllülerine Yönetim Kurulum adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Partiye katılım sağlayan yeni üyelere rozet takılmasının ardından kurdele kesilerek Dalaman CHP yeni hizmet binası açılışı yapıldı.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.