Dalaman Belediyesi’nden engelli ve yaşlılara hizmet

0
76
Dalaman Belediyesi’nden engelli ve yaşlılara hizmet

Dalaman Belediyesi’nden engelli ve yaşlılara hizmet

 

Dalaman Belediyesi engelli, yaşlı ve yatalak durumda hasta olan kişilerin düzenli aralıklar ile evlerinin temizliğini yapıyor.

 

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz’ın talimatı ile başlayan uygulama için görevlendirilen bayan personeller düzenli aralıklar ile bakacak kimsesi olmayan engelli, yaşlı ve yatalak hastaların evlerini temizliyorlar.Başlatılan bu uygulamadan memnun olduklarını  ifade eden vatandaşlar “Belediyemizin çalışmalarından memnunuz .Yeni başlatılan bu uygulama ile bakıma muhtaç durumda olan engelli,yaşlı ve yatalak hastalar daha iyi bir ortamda yaşama imkanı bulacaklar”dediler.

Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Şaşmaz ise “Dalaman Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlayışımız gereği bir çok hizmetin yanı sıra engelli,yaşlı ve yatalak durumda olan bakacak kimsesi olmayan vatandaşlarımızın evlerini görevlendirdiğimiz personeller ile düzenli aralıklar ile temizliyoruz. Bu durumda olan vatandaşlarımızın  muhtarlarımız ve vatandaşlarımız aracılığı ile tespitini yapıyoruz. Ardından personellerimiz evlerine giderek  temizlik işini yerine getiriyorlar “diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.