Dalaman Ak Parti’de seçim öncesinde kan değişimi

0
1010
Dalaman Ak Parti’de seçim öncesinde kan değişimi

Dalaman Ak Parti’de

seçim öncesinde kan değişimi

Dalaman Ak Parti Gençlik Kolları Başkanlığına Muğla Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Ali Nazeden getirildi.

Dalaman Ak Parti İlçe Başkanı Muhammet Karakuş, Nazeden’e yeni görevinde başarılar diledi.
Karakuş, “Ak Parti Dalaman İlçe Gençlik Kolları Başkanı Bahadır Kılavuz’un Kamu Kuruluşunda işe başlayacağından dolayı Gençlik Kolları Başkanlığı görevinden istifa etti.

Bahadır Kılavuz arkadaşımızın yerine Muğla Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve İlçe Koordinatörümüz Ali Nazeden görevlendirildi. Bahadır Kılavuz arkadaşımıza bu güne kadar yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum. Ali Nazeden arkadaşımıza da yeni görevinde başarılar diliyorum. Dalaman’ımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.
Ak parti dalaman Gençlik Kolları başkanı Ali Nazeden ise tüm partililerle birlikte Dalaman’a hizmet etmek için çaba harcayacaklarını söyledi.
Bahadır Kılavuz da yaptığı açıklamada, “Saygıdeğer Dava arkadaşlarım, çok kıymetli bu yola baş koymuş kardeşlerim. Üniversite yıllarımda başlamış olduğum siyasi hayatıma devlet memurluğu atamasından dolayı istifa etmiş bulunmaktayım. Gençliğimizin en güzel yıllarını Recep Tayyip Erdoğan kavgasına, davasına hizmet vermekten Onur duyuyorum. Bu güne kadar bizimle yol yürüyen, kucaklaşan derdini, sevincini paylaşan yönetimime ve genç kardeşlerime en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Siyasi hayatımda en büyük desteği veren manevi abim Cengiz Sunar’ın hakkını asla ödeyemem. Milletvekili, gençliğin ağabeyi Nihat Öztürk bizlerin önünü açıp her fırsatta yanımda olduğu için Allah razı olsun diyorum. İl Başkanım, şu an MKYK olarak göreve başlayan Cengizhan Güngör’e gelmiş geçmiş en iyi il gençlik kolları başkanıyla görev yapmaktan Kıvanç duydum abi-kardeşlik çerçevesinde desteği hiç esirgememiştir. Değerli ilçe başkanım Muhammet Karakuş abime ve yönetimine sonsuz teşekkür eder başarılı siyasi hayatlarının devamını dilerim. Tüm kardeş ve ağabeylerime hakkım helal olsun. Sizlerde hakkınız helal edin” ifadelerini kullandı.
Melahat Kanbur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.