D-Marin Göcek Yogaseverlerle Buluştu

0
572

D-Marin Göcek Yogaseverlerle Buluştu

Doğu Akdeniz Çanağı’nın en büyük marina zincirlerinden D-Marin Yoga ve nefes eğitiminin ikinci ayağı D-Marin Göcek’te gerçekleşti. Selin Koldaş Denli tarafından verilen eğitime Göcek’teki yogaseverler eşlik etti.

Tekneleriyle denize açılanlar için yaptırdığı yoga ile rüzgar ve denizle hareket etmeyi öğreten Selin Koldaş Denli tarafından gerçekleştirilen eğitimde amaç rüzgar ve dalgalarla rahatlayarak, bedenin farklı parçalarını da keşfedebilmek. D-Marin marinaları, teknesi olsun olmasın herkesi denizle buluşturup salon yogasının dışına çıkartmak ve yogayla tanışmamış kişilere deniz kenarında farklı bir deneyim yaşatmayı amaçlıyor.

“Yoga bakış açısını değiştiriyor”

 

Yoga ve nefes eğitimi, ekip ruhunu yaşatmanın yanı sıra pek çok insanın keyif aldığı ve tutkuyla bağlandığı denizde; fark edebilmeyi, dinleyebilmeyi, görebilmeyi, hissedebilmeyi sağlarken, keyifli ve özel bir deneyim sunuyor. Yoga eğitmeni Selin Koldaş Denli, D-Marin Göcek’te verdiği eğitim sırasında “Gün boyu, çoğumuz koşturma içinde kendimize zaman ayırmayı ve yaşamın keyfini çıkarmak adına mola vermeyi unutuyoruz. Hem kendimize zaman ayırmak hem de yaşarken kaçırdıklarımızı hatırlayarak tekrar görebilmemize yardımcı olmak için böyle bir deneyimi doğa ile iç içe, yoga pratiği ile derinleştirerek tadabiliriz. Tekneniz dalgalarla dans ederken; bırakın, bedeniniz de nefesinizle dans etmeye, özgürce akmaya başlasın. Deniz üzerinde teknede keyifli bir gün geçirmek için; yoganın sunacağı rahatlama, dinginlik ve özgürlüğü de yanınıza alarak, seyir halindeyken uygulamanıza başlayabilirsiniz” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.