Cumhur İttifakı Ortaca Belediye Başkan adayı belli oldu

0
859

Cumhur İttifakı Ortaca

Belediye Başkan adayı belli oldu

Terzialiler mahallesi muhtarı ve yeni muhtar adayı Alim Uzundemir, 1 gecede Ortaca Belediye Başkan adayı oldu.

Cumhur İttifakı Ortaca Belediye Başkan adayı geçtiğimiz günlerde Terzialiler Mahallesinde 6 adaya karşı muhtarlık için yarışa giren mevcut muhtar Ak Partili Alim Uzundemir oldu.

Ortaca’da MHP’den Cumhur ittifakının Belediye başkan adayı olan Recep Güneş’in, MHP Ortaca İlçe Başkanı Kaan Çakır’ın, yaptığı “Adayımız Recep Güneş, genel merkezimiz tarafından adaylıktan alındı” açıklamasının ardından aday arayışına girilmişti.

Bu dönemde Belediye Başkanlığı adaylığı için bir planı olmayan Alim Uzundemir, muhtar adayı olarak broşür ve promosyon çalışmaları yapmıştı.

-“Gönüller kazanmaya gelen bir başkan olacağım”

Cumhur İttifakı Ortaca Belediye Başkan adayı Alim Uzundemir, mesajında, “Milliyetçi Hareket Partisi ve Adalet ve Kalkınma Partisi Cumhur İttifakı Ortaca Belediye Başkan Adayı oldum. Siz değerli Ortaca halkının çevresindeki sorunları büyüten değil çözüm üreten, sorun çözen ve gönüller kazanmaya gelen bir başkan olacağıma söz veriyorum. Sizler her şeyin en iyisine layıksınız” ifadelerini kullandı.

-Meclis Üyesi listesi

Cumhur İttifakı Ortaca Belediye Başkan adayı Alim Uzundemir’in belediye meclis üyesi listesinde Mustafa Kara ve Sebahi Yılmaz kontenjan, adaylar ise, İsmail Milat, Yunus erpek, Zeki Doğaç, Rıdvan Bulut, Ahmet Orhan, Volkan Metin, Berna Erdem, Zafer Okur, Hasan Hüseyin Özgür, Fatih Çetintürk, Aylin Akkurt, Ali Küpeli, Mehmet Ülker oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.