Çözümün adresi belli

0
457
Çözümün adresi belli

Çözümün adresi belliDSCF7569

 

 

1 Kasım Genel seçimlerine az bir zaman kala milletvekilleri seçim çalışmalarını hızlandırmaya başladı. Seçim çalışmasını salı ve çarşamba günü Yatağan’a ayıran CHP 4.sıra Muğla Milletvekili adayı Av. Burak Erbay, burada basına açıklama yaptı.

 

Erbay, önce CHP İlçe binasında İlçe Başkanı Kamil Genek, ve partililerle bir araya geldi. Sonrasında Zeytinköy, Hacıbayramlar, Hacıveliler, Kadıköy, Mesken ve Y. Yayla mahallerinde seçim çalışması yapacaklarını söyledi.
Erbay burada yaptığı açıklamada; ‘7 Haziran, seçimleri yapıldı. Fakat milletin iradesine saygı duyulmadı. Sarayda oturan padişah seçim sonuçlarını beğenmedi. Bu yüzden tekrar seçime gidiyoruz.1 Kasım bir dayatma seçimidir. Biz bu seçime yine her zamanki gibi parti teşkilatlarımızla Kadın ve Gençlik kollarımızla  kapı -kapı dolaşıp bunların 13 yıldır yaptıkları baskıcı  uygulamaları anlatacağız. 4.sıradan vekil olmam için 10 bin oya ihtiyacım var Seçilirsem meclisin en genç milletvekili olacağım.’ dedi.
Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan milletvekili adayı Av. Burak Erbay İpek Koza Holding’e kayyum atanması kararını sert tepki gösterdi.  Erbay “AKP iktidarı tarafından ülkede faşist uygulamalar devam ediyor. Ülkemizde demokrasiyi askıya almak amacıyla ve tamamen kendi siyasi komutasına bağlı görev yapan  Mahkemeler  aracılığı ile bu kez İpek Koza Holding şirketlerine ve o kuruluşun gazete ve televizyonlarına kayyum atandı. Bu olay İnsanların haber alma özgürlüğüne susturma girişimidir. Kimse insanların demokratik haber alma özlüğünü kısıtlayamaz. İktidar son günlerini yaşıyor. Sonları geldi. Hep birlikte bu ülkeyi düze çıkaralım. Yeni bir demokrasi anlayışıyla, katılımcı, uzlaşan, paylaşan, üreten bir Türkiye’yi her beraber yaratalım diyoruz. Herkesin desteğini istiyoruz. Bu anlamda, Türkiye’ye, Muğla’ya ve Yatağan’a güveniyoruz. Çözümün adresi belli çözüm CHP’ diyerek, Mahalle çalışmalarına gitti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.