Ana Sayfa Gündem Çöp eve Belediye el attı.

Çöp eve Belediye el attı.

0
392
Çöp eve Belediye el attı.

Çöp eve Belediye el attı.

 

 

Fethiye’nin Foça Mahallesi’nde çöp ev, Fethiye Belediyesi ekipleri tarafından boşaltıldı. Yıllardır biriktirdiği çöplerle yaşamını sürdüren akli dengesi bozuk olduğu söylenen Elif Gümüş’ün evinden iki kamyon çöp çıktı. Temizliğin bitmesiyle birlikte zabıta ekiplerinin ihtiyaca göre eşya yardımı yapacağı öğrenildi.

DSC_0025Elif gümüş - ev sahibi

 

Foça Mahallesi, 961 sokakta Elif Gümüş’e (90) ait çöp evden rahatsız olan vatandaşlar durumu Fethiye Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bildirdi. Zabıta ekiplerinin girişimiyle boşaltılan çöp ev ile evin bahçesindeki çöpler, Temizlik İşleri Müdürlüğümüz personellerinin yoğun çabası ile kamyona yüklendi. Yıllardır biriktirdiği çöplerle yaşayan Gümüş’ün komşuları tarafından temizlik yapma isteklerine tepki gösterdiği ve eve kimseyi almadığı ortaya çıktı.

 

Komşular temizlikten memnun

Elif Yelmer’in komşusu olan Kemal İzmir, evin biraz daha temizlenmemesi durumunda patlama bile olabileceğini söyledi. Fethiye Belediyesi’ne teşekkür eden İzmir, evin içinde ve bahçesinde büyük fareler olduğunu iddia etti. Gümüş’ün kapı komşusu Gülümse Tulan ise, kokudan uyuyamadıklarını söyleyerek, Fethiye Belediyesi yetkililerine temizlikten dolayı teşekkür etti.

 

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.