Ana Sayfa Gündem Coldwell Banker’in Dalaman şubesi açıldı

Coldwell Banker’in Dalaman şubesi açıldı

0
582

Coldwell Banker’in Dalaman şubesi açıldı

Emlak ve Gayrımenkul sektöründe bir asırdan fazla tecrübesiyle Dünyanın en büyük firmalar arasında yer alan Coldwell Banker yüzlerce Franchise ofislerinden bir yenisini ekleyerek Dalaman’da Kurucu Başkan Mustafa Altaş liderliğinde hizmet vermek ve Dalamana değer katmak için önemli bir adım attı.

Coldwell Banker VIP Gayrimenkul’un, Mustafa Altaş’ın girişimleriyle Dalaman Merkez Mahallesi Atatürk Caddesi’nde bulunan açılışa,; Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş, AK Parti Dalaman İlçe Başkanı Şefik Oğuz, Dalaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şevket Takar, CHP Dalaman İlçe Başkanı Kamil Ayhan Öner, Coldwell Banker Türkiye ve Kıbrıs Başkanı Gökhan Taş, birçok iş adamı ve STK temsilcileri katıldı.

 

Coldwell Banker VIP Gayrimenkul’un açılış töreninde konuşan Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş, Dalaman’ın çehresinin değiştiğini gün itibariyle görüyoruz. Böyle bir yatırımcı firmanın burada olmasından dolayı, “Dalaman’a böyle bir yatırımı yapan Mustafa Altaş kardeşime sonsuz teşekkür ediyorum. Açılışa katılan tüm misafirlere teşekkür ederek, Coldwell Banker VIP Gayrimenkul’un Dalaman’a hayırlı ve uğurlu olmasını dilerim”dedi.
Mustafa Altaş, “Biz bölgemizde çalışmak için buradayız, buradaki bütün emlakçı arkadaşlarımızla gayrimenkul sektöründe birlikte çalışıyoruz. Bizi kısa zamanda Dalaman bağrına bastı, biz de Dalaman’ı çok sevdik. Ben Dalaman’a aşığıyım. Yanımda, benim Dalaman’da var olmamı sağlayan, başta Prof. Dr. Hüseyin Altaş kardeşime teşekkür ediyorum. Bizler birlikte varolduk, birlikte varolmak istiyoruz, bizi de bağrına basan Dalaman halkına çok teşekkür ediyorum. Biz gayrimenkul sektöründe sadece Coldwell Banker şubesi olarak değil tüm emlak ofisleriyle birlikte çalışıyoruz, birlikte çalışmaya da devam edeceğiz” dedi.
Açılış töreninde konuşan Coldwell Banker Türkiye ve Kıbrıs Başkanı Gökhan Taş, Coldwell Banker’in Türkiye’de 6 yıldır faaliyette olduğunu ve 107 ofisle hizmet verdiklerini belirtti. Dalaman’da da ofis açmanın hayalleri arasında olduğunu belirten Gökhan Taş, 1 yıl sonra Dalaman şubesinin başarıya ulaşmış ve tüm Dalaman sokaklarını maviye boyamış olacağını umduklarını belirtti.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.