CHP’li Özgür Özel  Dalaman’da 

0
3229

CHP’li Özgür Özel  Dalaman’da 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, seçim çalışmaları kapsamında Dalaman’ı ziyaret etti.

Dalaman Cumhuriyet Meydanında vatandaşlarla buluşan Özel, Dalaman Belediye Başkanı- Dalaman CHP Belediye başkan adayı Muhammet Şaşmaz ile partililerle bir araya geldi. Şaşmaz’a destek isteyen Özel, gösterilen ilgiden memnuniyet duyduğunu söyledi. Özel, CHP Belediye başkan adayı Muhammet Şaşmaz’a, sahip çıkılması gerektiğini vurguladı.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, “Dalaman Belediye başkanı CHP Dalaman Belediye Başkan adayı Muhammet Şaşmaz’ı tanır ve bilirim, yaptığı hizmetlerle bizim yüzümüzü ağarttı sizin yüzünüzü güldürdü kendisine teşekkür ediyoruz. Çalışkan dürüst oy verdin vermedin ayırt etmeyen hak yemeyen kimsenin hakkını yemediği gibi kendi hakkını da ilçesinin hakkını da kimselere yedirmeyen birisidir.

Yeni dönem söylediklerine bakıyoruz umut siyaseti yapıyor dilinde geleceğe yönelik ümit verici sözleri güzel projeleri hedefleri var. Gençlerle yaşlıları, kadınlarla erkekleri birlikte kucaklıyor. Bu güne kadarki icraatlarıyla bundan sonraki vaatlerini yapabileceğini gösteriyor” dedi.

CHP’nin umut söyleminin karşısında bir nefret söylemi, sevgi dilinin karşısında da bir korku dilinin olduğunu ifade eden Özel, “AKP vatandaşlara oyunu bize vermezsen mahvolursun, beka sorunu çıkar, ülkenin durumu kötüleşir diyor. 31 Martta bir beka sorunu ortaya çıkacaksa başta İstanbul ve Ankara olmak üzere AKP’den alınacak belediyelerin hırsız müteahhitlerinin, yandaş kan emicilerinin, imar yolsuzlarının, ihalede haksız yere kazanç elde ederek fakir fukaradan elde edilen vergiyi vampir gibi emen AKP’nin yandaş müteahhitlerinin beka sorunu olacak” dedi.

“Osman Gürün Muğla’ya ihanet etmeyen birisi olduğu için rahatsızlar”

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı ve aynı zamanda Millet İttifakı Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Osman Gürün’ün namuslu, bir kuruşun hesabını vermekte zorlanmayan birisi olduğunu vurgulayan Özgür Özel şunları söyledi; ”Osman Başkanımızın hakkında rakipleri bile şaibeli bir şey söyleyemiyor. Dürüst ve temiz birisi. Bugün onun karşısında bir oyun oynanıyor. Recep Tayyip Erdoğan buraya gelince ona bağlılığını bildirecek, biat edecek bir belediye başkanı istiyor. Recep Tayyip Erdoğan buraya gelecek, helikopterle dolaşacak ve diyecek ki, Belediye Başkanım bu koyu Katarlılara verdim, bu sahili imara açalım, bu koya yandaşlara lüks oteller yaptıralım diyecek. Osman Gürün bunları dedirtmeyecek bir insan olduğu için ondan rahatsızlar. Çünkü Osman Başkan yetim hakkı yememiş, AKP iktidarına karşı bütün sıkıntılara rağmen

Muğla’ya kat kat hizmetler yapmış birisi olduğu için onu ortadan kaldırmaya çalışıyorlar.” Dedi.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.